Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy 20 éves csaj járna velem ha 2 évvel öregebb lennék de igy most nem akar velem járni? 16Fiu vok

Figyelt kérdés
Beleestem egy most 4 es lányba alacsony meg mindes simán illenénk egy máshoz csak aza pár és 2-3 és csak kizárólag ezért nem akar vele járni mit tegyek??
2012. márc. 19. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ellen nem nagyon lehet mit tenni. :S

De gondolom, más baja is van, nem csak ez kizárólag, mert akkor nem mondana nemet szerintem.

Olyasmire gondolok, hogy érettebb a gondolkodása mint neked vagy ilyesmi, de csak tippelgetek.

Nagyon sajnálom tényleg :S

19/L

2012. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én is húsz vagyok, a barátom 17 lesz két hét múlva...

Nem a korod a baja, hidd el nekem.

2012. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13:59: Simán lehet a kor a problémája, nagyon sok csajnál kizáró tényező, ha a srác fiatalabb.


A kérdezőnek: tudom, hogy ez nem nagy segítség, de ez ellen nem tudsz mit tenni, te is láthatod. Esetleg tényleg nem érdekled és csak lerázó duma. Akkor meg pláne nem.

2012. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
OK köszi
2012. márc. 19. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy cucc. Tudod, hány lány mondta már ezt nekem, hogy ha csak egy néhány évvel lennék idősebb simán járna velem... A 20as éveid elején te is biztos át fogsz élni ilyeneket, ha olyan körökben mozogsz, ahol ilyen korú nők lézengenek. Szóval ilyen 27-32
2012. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha többször az orrodra köti ezt az információt, akkor elképzelhető, hogy belemenne és ez csak egy kifogás saját magának.
2012. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik egy 16 éves srác 20 vagyok. Szerintem én is bejövök neki. De egyikünk se mer kezdeményezni. Legalábbis én leálltam vele mert fogalmam sincs h mennyire vesz engem komolyan...mennyire akarja ezt a dolgot :(
2012. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!