Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Milyen egy igazi nő?

Figyelt kérdés

Milyen egy igazi nő?Hogyan viselkedik,hogyan öltözködik?Számotokra mit jelent a nő fogalma?Melyek azok a tulajdonságok,amik teljesen visszataszítóak?(itt most arra a nőkre gondolok,akivel komoly kapcsolatot kezdenétek)

Kort is írjatok,köszi:)


2012. márc. 28. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
ha jó segge, illetve jó melle van, és szép arca
2012. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Visszataszító: ha igénytelen, nem ad a külsejére, ok nélkül káromkodik (én is káromkodom ha okom van rá, de utálom ha egy nő minden második szava az, hogy g*ci és b*szdmeg). Számomra az ostobaság is visszataszító.
2012. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Van tartása (tehát nem megy bele egyéjszakás kalandokba, nem smárol idegenekkel), nem feminista, szeretne anya lenni, és fontosabbnak tartja a családot, mint a karriert.
2012. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

Szeret nevetni,lehet vele hülyülni,vidám,látszik rajta hogy elfogadja önmagát. Nem olyan f@szságokkal foglalkozik hogy "hú mit szólnak az emberek" hanem ÉL.Külső másodlagos.



ui:Tele lehessen verni és nyelje ha odakerül:)

2012. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát egy biztos: Nem olyan,aki GYK-n próbálja kideríteni, mi kell a férfiaknak és próbál olyanná válni..
2012. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A kérdést nem magam miatt tettem fel,hanem mert észrevettem,hogy teljesen mások az elvárások a nőkkel szemben és amit a való életben látok...hát elég nagy a különbség.

Köszönöm a válaszokat:)

2012. márc. 28. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Elegáns, méltóságteljes, gerinces, belevaló, értelmes, sokszínű.
2012. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kifinomultan, hozzá illően öltözködik, nem gondol mást magában mint amit mond, mutat, tud laza is lenni, de komoly is, és persze legyen kedves, ne csak velem hanem mindenkivel, pl utálom azt amikor jön velünk szembe valaki, és ilyen lenézően leb.zizza , v lenyomorékozza meg hasonlók...


az is taszít, amikor egy csaj a szemedbe mond dolgokat, a hátad mögött meg ennek pont a fordítottját gondolja/mondja rólad, ez nagyon gusztustalan.


szóval sztem lejött h a jólelkű lányokat szeretem inkább:)

2012. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vok,

ja igen a cigi+káromkodás is ritka undorító egy nőtől.

2012. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tele a hűtője és mindig van nála szendvics.
2012. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!