Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így lehetek terhes ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes ez nem hülyeség?! (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Meg jött a menszeszem, rendesen! Nem késett meg semmi, de viszont hányingerem van sokat pisilek, stb...Ráadásul elég furcsa dolgokat eszek!

Segítsetek!


2012. márc. 28. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztél és szexeltél, akkor lehetsz. Például lehet, hogy amit menzesznek hiszel, az beágyazódási vérzés...

Ha az aktustól eltelt már kb. 2 hét, akkor tesztelj és legközelebb védekezz.

2012. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy együtt voltál-e pasival védekezés nélkül és mikor?
2012. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól függ,mikor voltatok együtt a barátoddal,csak azért kérdem,mert a terhesség jelei nem jelentkeznek rögtön másnap,és attól is függ h védekeztetek-e(helyesen)?!Egyébként én úgy tudom,h ha menstruálsz,akkor még nem kizárt h nem vagy terhes,bár ilyenkor nem annyira intenzív a vérfolyás,és nem tart nagyon hosszú ideig.
2012. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rendszeresen együtt vagyok a párommal!

És a menszesz olyan volt, mint szokott lenni.

Jaa és megszakítással védekezünk!

2012. márc. 28. 18:12
 5/11 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés!!!!!!!! Istenem! Hány éves vagy, 15?
2012. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nem 15 vagyok! Tisztában vagyok azzal is,hogy nem védekezés! Meg különben is honnan tudod,hogy ellent mondanék egy babának? :)
2012. márc. 28. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem,nem
2012. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, egy normális menstruáció során a méh gyakorlatilag kiürül.

Ha a vérzésed ugyanolyan volt, akkor nem vagy terhes, de éppen egy tesztet csinálhatsz, csak hogy te magad is megbizonyosodj.

2012. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Én két gyereket szültem, mindkettővel 34 hetes korig rendesen menstruáltam. Nem mondom, hogy az vagy, de lehet! Én onnan tudtam ( ez komoly! ), hogy a reggeli első vizeletem nagyon sötét szinű volt. 4 terhességem volt, ez mindnél bejött! De én is csak azt tudom javasolni, hogy csinálj tesztet, vannak olyanok is, melyek nagyon " fiatal " terhességet is kimutatnak.
2012. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem menszesz elött is sötét sárga a pisim! Meg várom a 16.-át és csinálok tesztet! Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 29. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!