Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mitől kaphat nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mitől kaphat nemi fertőzést? Hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó témakörbe írom, de nem vagyok jártas a dolgokban.

A kérdésem az lenne, hogy lehetséges hogy párom nemi fertőzést kapott el, úgy hogy nem csalt meg?! (Munkahelye miatt sok férfival van együtt, közös zuhanyzás, hobbija miatt közös férfi zuhanyzó)

Illetve engem is megfertőzött. Én természetesen elmentem nőgyógyászhoz, kiderült, hogy gombás fertőzésem van kaptam rá kúpot, kenőcsöt. Nekem elmúlt, de páromnál még mindig jelentkeznek a tünetek (viszketés, pirosság). Ilyenkor mi a teendő? Férfiak számára is van gyógyszer? Én csak kenőcsöt vettem neki és úgy látszik nem elég hatásos.

Nem történt még velem ilyen és nem tudom mit gondoljak!

Lehet, hogy megcsalt? És miért nem használ neki a kenőcs?

Adjatok tanácsot!



2012. márc. 28. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress rá arra a gombafajtára, amivel megfertőződtetek és csekkold le a lehetséges forrásait. Ha CSAK nemi úton terjed, akkor elég valószínű, hogy belefutott valaki másba, de ha nem, akkor korai a kattogás.
2012. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges,h nem másik nőtől kapta el.


Egyébként lehet épp te kaptad el és adtad át a párodnak és egymást visszafertőzitek.Lehet régóta benned v benne volt,csak lappangott.


A párod menjen el orvoshoz.Lehet chlamidia,hpv v bármi más....

2012. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A gombafertözés NEM nemi betegség, azt bárhol elkaphatod te is meg a párod is. Könnyen lehet, hogy TE fertözted meg öt, ö meg vissza téged.

A legkevésbé valószinü, hogy megcsalás miatt lenne.


Menjetek MINDKETTEN orvoshoz, és EGYSZERRE kezeltessétek magatokat.


Ha meg ennyire nem bizol a barátodban, akkor minek vagy vele?

2012. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, hogy bízok benne. Eddig eszembe se jutott, hogy megcsalt volna. Csak miután elmentem dokihoz kaptam gyógyszert, kúpot. nálam elmúlt. Nála viszont nem, akkor kezdem már mindenfélét összekombinálni.

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként nekem sima canesten kombi kellett a kezeléshez, krémet vettem neki is.

Orvoshoz nem hajlandó elmenni, azt mondja már nem viszket annyira neki és nem is annyira piros. 1 hete kenegeti magát.

2012. márc. 28. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig neki is el kell mennie, mert a tünetek ugyan elmúlnak, de annak ellenére fertöz - és igy visszakapod megint te is.
2012. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálad azért múlt el a kezeléstöl meg te rendbejöttél, viszont neki azért jött késöbb elö, mert tölet kapta el és idöve telt, mire kijött rajta.


De neki is el kell mennie, mert különben állandóan visszafertöz - ha a tünetek javulnak is, akár tünetmentesen is fertöz! Vagy ha végképp nem akar elmenni, akkor használjon óvszert - ´másként ne engedd magadhoz.

2012. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg nincs doki, addig nincsen szex. Hidd el, megteszi majd a hatását, és is férfi vagyok, tudom ;)
2012. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Lelkesen kenegeti magát, csakhogy ne keljen dokihoz mennie.

Egyébként lehet, hogy én fertőztem meg őt, ezért rajtam jöttek ki először a tünetek.

Canesten krém nem elég neki? Ha elmenni orvoshoz gyógyszert kapna? Én nem tudnék neki olyan gyógyszert/kenőcsöt szerezni neki, ami hatni is fog. Nagyon csekély esélyt látok arra, hogy elmegy orvoshoz! :S

2012. márc. 28. 22:41
 9/10 anonim válasza:
Nem szükséges nemi aktus a fertőzés megszerzéséhez, elég akár egy hosszabb antibiotikumos kúra is, és elszaporodnak a gombák! Vannak esetek amikor a canesten nem sokat fog érni, legegyszerűbb, ha felkeresitek együtt az sztkban az urológiát, ahol kaptok egy myocost-gyno nevezetű 2 tablettás gyógyszert, mindketten beveszitek,valamint gombaölő kenőcsöt, és kerülitek a nemi életet 2 hétig.
2012. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menjél orvoshoz b@szki és kérj labort és kenetvizsgálatot nemi betegségekre!!!


Nekem kimutattak 2 olyan baktériumot, amit vagy én szereztem 6 évvel ezelőtt vagy az asszony, de egyikőnk sem tudott semmiről sem!!!!


Húzzál orvoshoz, mielőtt lefertőzöl valakit törölközővel, vagy férrekúrással!

2012. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!