Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/lányok ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/lányok ti hogy vagytok ezzel a puszilkodással? Ha egyáltalán adtok puszit az ellenkező nemű barátaitoknak akkor tesztek különbséget az ismersőeitek között abbol a szempontbol h vagy minden ismerősnek vagy senkinek sem adtok puszit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 23:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hányat szoktatok adni?
2012. márc. 28. 23:10
 2/11 cathilina ***** válasza:
100%
Én nem szoktam. A lányoknak sem, nem hogy a fiúknak.
2012. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek adok van akinek nem igen valami alapján van szelektálás. Átlagba 3 de van aki 4.-et is követeli :D
2012. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem szoktam, maximum viszonzom ha valaki így közelít, de ez sem jellemző a közelebbi ismeretségi körben.

Akkor szoktam puszit adni, ha bemutatnak valakinek, vagy ha nagyon régen nem látott jó ismerőssel sodor össze az élet. Egyébként lehet csak én vagyok távolságtartó, de nekem a testi kontaktok sem férnek annyira bele. Nem szoktam a barátaimat ölelgetni, simogatni, puszilgatni, stb.

A páromnak viszont teljesen más fogalmai vannak a barátságról, ebből adódnak is problémák rendesen.

2012. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

sehányat nincsen ellenkező nemű barátom de még azonos nemű barátaim se nagyon vannak


17/f

2012. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint csak én vagyok olyan, hogy puszi alap + ölelés ha rég nem láttuk egymást...(nyilván nem csak én vagyok így)
2012. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nincsenek barátaim, de ha lennének se puszilgatnám őket. Voltak régen suliban, akik jöttek oda és nyomták a 3 puszit, aztán leállítottam őket. Nem szeretek puszilkodni. Szüleim a kivételek, de amúgy más családtagokkal sem szeretem. Ha valakivel annyira baráti lenne a kapcsolatom, azt valószínűleg inkább megölelném.
2012. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez egy érdekes dolog. Suliban van egy lánybarátom akinek rendszeresen szoktam adni puszit,azon kívül még annak a lánynak,aki aktuálisan bejön nekem. Pl. volt egy lány aki tetszett és mindig puszival köszöntöm neki,de egyszer elfordította a fejét így azóta nem adok neki.


Amúgy ilyen bulikban,bemutatkozáskor,meg ha a sulin kívül találkozom valamelyik lány ismerősömmel akkor gyakran adok puszit nekik,ez még nem jelent semmit.

2012. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőmmel adunk puszit egymásnak, mert gimi óta így szoktuk. És még néhány baráttal, mert amikor bekerültem abba a társaságba, ott mindenki puszilkózott. :) Meg a párom családjában szokás, tehát nekik is. Egyébként két puszit adunk, annyi bővel elég, nem kell ötvenszer körbecsókdosni egymást, mert elszédülünk. :)


24/l

2012. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is irtózom a szokástól, nem adok se hímnemű, se lány havernak. Ölelkezés néha megesik, ha olyan a szitu, de az sem brahicselekmény köreinkben.
2012. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!