Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el a legjobb barátaitoknak, hogy leszbikus vagy?

Figyelt kérdés
:s
2009. dec. 12. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
azt meg te döntöd el, hogy el akarod-e mondani, akiknek a tudtára akarod juttatni, azok elé odaállsz, vagy leülsz melléjük és elmeséled, ha annyira akarod, hogy tudják.
2009. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is van lezbi barátnöm és meg beszéltük,h. nekem a pasik jönnek be ,és el fogadta.A melyik barátodnak nem jönn be vagy el útasit akkor nem is igazi barát.Amúgy meg ha nem mondod meg sokáig nem tudod titokban tartani elöbb utobb valamelyiknek feltünik,h. nem a pasikhoz huzol és az meg lehet ,nem lesz jó vége.Szentem.
2009. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kiállni eléjük, hogy "Haló, leszbi vagyok!". Ha egyszer ilyen témáról megy majd a csevej, akkor el lehet mondani.
2009. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!