Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában miért kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért kezdenek lusták lenni a fiúk?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre több ismerősömmel együtt, hogy mostanában a fiúk elkezdtek lusták lenni. Itt arra gondolok, hogy valakivel elkezdek flörtölni stb, és megadja valamelyik online elérhetőségét, vagy telefonszámát. Logikus, hogy én is megadom, és amikor keressük egymást megbeszélünk egy találkozót. Ilyenkor rendszerint csak olyan helyeket mondanak aminél nem kell sokat mozogni (pl: kávézó, park, mozi). Ezzel nincs bajom, de szeretek sétálni is, de ők meg mindig csak ülni akarnak. A másik meg az, amikor ki sincs kedvük menni, hanem inkább valakihez felmenni, vagy olyan helyre menni ahol lehet pihenni.

Tényleg több ismerősöm is tapasztalt már ilyet.

Miért van ez?


2012. márc. 28. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Felmenni azért akarnak, mert kettesben lehettek és d..ni is könyebb.

Ha kirándulni van kedved, akkor jelezd.

2012. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Röviden: elkényeztetettek. :)

Én imádok sétálni, elég gyakori program barátnőmmel. Úgyhogy hidd csak el nyugodtan, nem mindenki ilyen.

20/F

2012. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez általánosítás... Nincs köze a lustasághoz. Egyszerűen csak az van a köztudatban, hogy a séta=nem jó randi. Ha meg csak sétálni akarnánk, akkor az lenne, hogy nem akarunk pénzt költeni:D

A lakás az már más tészta. Az arról szól, hogy minél hamarabb dugni akar az illető:P

2012. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előzőnek de igaza van. :D
2012. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert én roppant szorgalmas tudok lenni! :))
2012. márc. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én szívesen járok kirándulni mindenfele... :) 16F
2012. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Utálok sétálni.
2012. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is utálok sétálni, csak úgy, cél nélkül. Ha megyek, akkor megyek valahova. De csak úgy sétálni?! Az mire jó?
2012. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lila nyuszi ***** válasza:
84%
00:03 Élvezni a napfényt, környezetet, hogy mozoghatsz, friss levegőn lehetsz...
2012. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:D

Ez érdekes. Hát nemtom, lehet van benne valami. Az évfolyamtársaimon én is azt látom, hogy állandóan csak ülnek egy helyben. Még a szünetben is. És szinte mindenki fiú.


Én elég hiperaktív alkat vagyok. Nagyon szeretek mozogni. A kirándulás meg séta az kb alap dolog lenne. De én inkább elhívnám valami érdekesebb helyre. Mondjuk aquapark vagy kalandpark vagy valami ilyesmi. Persze ha ő is szeretné.


A kávézó, park és mozi szerintem azért nagyon jó, mert lehet beszélgetni meg olyan meghitt tud lenni. Bár a mozi az annyira nem, mert nem alkalmas a kettőtök közti beszélgetésre.


Az is lehet az oka, hogy lehet azt gondolják a fiúk, hogy a lányok nem szeretik annyira a sportokat és inkább valami nyugisabb dolgot csinálnának, ezért nem merik elhívni őket ejtőernyőzni vagy űrsétára.

Bár amit írtál, abból elég egyértelmű, hogy nem ez az oka, hanem télleg lusták.


Sztem mind2 fontos lenne. Az is, hogy néha csak üldögéljenek valahol ahol beszélgetni lehet, máskor meg valami érdekesebbet csinálni, amiben van egy kis kaland (jó nem a szexre céloztam :D, hanem elmenni mondjuk hegyet mászni vagy ilyesmi). Egy közös élmény sztem sokat jelenthet később is. Ettől az üldögéléstől csak ellaposodik az egész és unalmassá meg kényelmetlenné válik. Legalábbis nekem az lenne, ha üldögélnem kéne egész nap.


21f

2012. márc. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!