Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ideálom Selena Gomez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ideálom Selena Gomez. Szerintetek normális? Merre vannak hasonló lányok?

Figyelt kérdés

nagykorú, kislányos arc, hosszú nyak, barna haj és szem, szexi hang, szép ajkak, pisze orr, törékeny kéz, kézbe illő mellek, bársonyos popsi, fehér bőr.

22ff



2012. márc. 29. 01:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Imádni való vénusz-dombja van! :P
2012. márc. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én először ilyen kritikán aluli ablakrepesztő disney pics@nak hittem, mint hogy ugye sok ilyen van sajnos (Miley Cyrus és csatlósai), aztán egyszer véletlenül megláttam a tévében a Who says c. klipjét és konkrétan leesett az állam, rájöttem, hogy kinőtte magát és Fantasztikus csajjá érett, és abszolút az a természetes szépség, aki smink nélkül is álmaim nője, külsőre.
2012. márc. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

És persze, hogy a kérdésedre is válaszoljak, ez naná, hogy normális, de az a helyzet, hogy nincs kategórikusan egy olyan hely, ahol ez a fajta lány előfordul, annyit tehetünk, hogy nyitott szemmel járunk, mert ha egyszer beleszeretsz egy igazi lányba, attól kezdve ő lesz neked a tökéletes és elfelejted Selenát.


19/F

2012. márc. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 lila nyuszi ***** válasza:

Nem tudom mennyire szexi a hangom. :) Törékeny kézen és pisze orron kívül minden megvan. :)


20/N

2012. márc. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Annyira veszettül kíváncsi lennék már, hogy hogy nézel ki lila nyuszi! :D Itt már annyi sok szépet lehetett hallani rólad.. :D



21F

2012. márc. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 lila nyuszi ***** válasza:
Pl. mit? Mondhatod priviben is. ;)
2012. márc. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

smink nélkül haháá, egyszer még ő vallotta be egy interjúban, hogy smink nélkül neki is szörnyű a bőre.

egyébként aranyos kis csaj, de idióta is lehet ha Justin Bieberrel összejött...

2012. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

'szörnyű a bőre'? Olyan, mint a tied, vagy az enyém. Másrészt az ő arca számos olyan paraméterrel bír, amik akkor is megmaradnak ha nincs rajta smink, mint például a pisze orr, a gyönyörű szája, a szemei, a baba arca és a csodás domborzat, bár az már csak bónusz.

És akárki akármit mond ezeket nem lehet letörölni, a sminket igen.

2012. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Smink nélkül is szép? Biztos vagy benne?

[link]

[link]

[link]

utolsót nem ajánlom mert ijesztő.

2012. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, szerintem nagyon szép mind a 3 képen, a világ legboldogabb embere lennék, ha ilyen lány mellett ébrednék reggelente. Ízlések és pofonok.
2012. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!