Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat mennyire zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat mennyire zavarja, ha egy fiú nyáron papucsban van és szőrös a lábfeje?

Figyelt kérdés
Az egyik lány ismerősöm azt mondta, hogy ő és jópár barátnője ezt gusztustalannak találja. Ti hogy vagytok ezzel? Mi a tapasztalatotok?
2009. jún. 15. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hobbit vagy vagy mi?:D

nezavarja már őket hogy szőrös a lábunk azt én nem fogom epilálni

2009. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar. Mondjuk engem egyáltalán nem zavar a szőr egy férfin, na jól van, ott lent azért tartsa karban, de máshol engem nem zavar. Én nem is értem, mi ez az új divat, hogy a férfiak is legyenek szőrtelenek. Számomra egy igazi férfi, szőrös, és ebbe beletartozik az is, hogy a lábfején van szőr. Na mondjuk, ha annyi van rajta, hogy jetinek néz ki, az már zavaró. De egy normális mennyiségű szőr nekem semmi problémát nem jelent.


19/L

2009. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
haha, nekem meg alapból nem nő szőr a lábfejemen, gramm se, pedig 21 vok, bokánál megáll :D
2009. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom mostanában miért divat, hogy a férfiakból " meztelen csigákat" csinálnak. Egy férfinak szőrös a lábfeje és kész, ez szerintem így van jól.
2009. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem kifejezetten izgató ha szőrös a fiú lába,persze nem lábfejen....az tényleg kicsit hobbitos. És mennyire dús? Mert hogy ott van 5 szál az senkit se érdel, de ha gyökérkefe sűrűségű akkor gyantázd le, és akkor majd ritkul:)

20/L

2009. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az enyém szőrös, de egyáltalán nem vészes.
2009. jún. 15. 12:44
 7/14 anonim ***** válasza:
hát nemtudom mennyire zavarja, de vannak lányok akik odavannak érte.. és amíg nem indítanak hajtóvadászatot a szöröslábúak ellen, addíg bizony az enyém is az lesz... :) sok helyen olvastam már itt hogy az a pasi akinek csupasz a lába nem férfias... megkérdezhetem a kedves kérdezőt hogy hány évesek a kérdésben említett barátnők? komolyan érdekel
2009. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
16 évesek
2009. jún. 15. 12:51
 9/14 anonim ***** válasza:
nem tetszik, de az még jobban nem tetszene, ha szőrtelenítené egy srác:D:D de végülis engem nem is zavar...
2009. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16/l vtam
2009. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!