Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem emlékszem, hogy...

Miért nem emlékszem, hogy régebben flip-flop papucsban jártak volna az emberek?

Figyelt kérdés
Ahogy felidézem a 80-as, 90-es éveket, nem emlékszem egyre sem, meg férfi szandálokra sem nagyon. Lehetséges, hogy akkor nem volt ilyen, vagy csak rosszul emlékszem?
2011. jún. 28. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok és 3 évesen is ilyen papucsom volt, színes volt a talpa.
2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor rossz a memóriád, régen is volt.
2011. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
anyukám egyik régebbi képén is ilyet visel, akkor lehetett 26 körül, most 45 szóval viseltek ilyet, csak talán nem volt annyira "divat"
2011. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Tisza fürdőpapucsra emlékszem az 1980-as évekből. Mi általános iskolás fiúk ezt hordtuk nyáron utcára is, lábujjközös papucs meg szandál fiúnak valóban elképzelhetetlen lett volna akkoriban :D


[link]

2011. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már előre félek a nyártól. Mindent el fognak önteni.
2012. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyolcvanas években nagyon ritkán lehetett látni az utcán. Azokat is külföldről hozták be, mert az üzletekben nem lehetett megvásárolni. 1992-1995 körül a piacon vásároltam a páromnak hébe-hóban, amikor valamelyik árusnál volt. Majd nálunk is kapható lett és nagy örömömre nagyon divatba is jött !Nagyon kellemes érzést vált ki belőlem, ha szép formás ápolt Női lábakon láthatom.
2020. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!