Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit a neten keresztül megtalálni?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap utaztam az egyik volán járaton. Volt egy lány a buszon és elkezdtünk szemezni. Ő is rám-rám pillantott meg én is. Volt, hogy már én voltam zavarban, srác létemre, és tetszett a csaj, csak tudom hülye voltam, hogy nem mentem oda hozzá elkérni a számát pedig szerintem tuti megadta volna vagy nem? Mi a véleményetek és hogyan tudnám neten keresztül megtalálni? Tudom, hogy melyik busszal mentünk, és hogy hol van a végállomása... Még egy kérdés: Srácok! Ti odamertetek volna menni hozzá? AZ ÉRTELMES VÁLASZOKAT ELŐRE KÖSZÖNÖM!!!

24/F


2012. márc. 29. 18:18
 1/10 lila nyuszi ***** válasza:
Neten sehogy. Jövőhéten ugyanígy próbáld meg, talán megint ott lesz.
2012. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Név nélkül kizárt...
2012. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod a nevét sehogy. Esetleg nem volt rajta valami, ami miatt kitűnt a tömegből? Valami egyenruha (munkaruha), esetleg tetkó, testékszer? Vagy próbálj megint utazni ugyanakkor hátha szerencséd lesz.
2012. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
énse mentem volna oda...amúgy ma kb én is így jártam, csak motorral voltam, az út szélén sétált 2 lány és az egyik eléggé nézett...mikor mentem visszafele még mindig ott voltak, és megint nézett, visszapillantóból meg láttam hogy vissza is nézett...na mindegy, hátha látom még, kicsi a falu :SD
2012. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer a pályaudvaron láttam egy csajt aki megtetszett. Tudtam, hogy melyik járatra száll fel, és IWIW-en kikerestem a szóbaeső településekről a 16-22 közötti (tippeltem) lányokat. Nem 5 perc volt, de megtaláltam és már egy ideje beszélgetünk neten. :D
2012. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én úgy 17 éves koromba találkoztam 1 lánnyal azaz... hogy rámküldte a barátnőjét hogy megkérdezze van e csajom hát akkor volt aztán amikor szakitottunk össze akartam jönni vele és a világ minden figyelemre felhívó jelét leadta nekem és mindig kitaláltam valamit ami miatt nem mentem oda hozzá még ezek ellenére se. azóta bánom. de akkor még eléggé tapasztalatlan voltam . mindenesetre még most sem tudom ennek az ellenkezőjét állítani de most úgy érzem kész vagyok rá :D szerintem te se halogasd
2012. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Szerencséd volt! Ügyes! =) Majd megpróbálok jövőhéten akkor ugyanarra menni! :) Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 29. 18:26
 8/10 A kérdező kommentje:
18:24esnek szólt az előbbi komment!
2012. márc. 29. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalon szűkítsd a korára kb láttad mennyi, meg láthattad hol szált le, vagy ha suli környékén, akkor írd be azt!


Vagy marad a remény, hogy találkoztok még!


23/N

2012. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
18:32-es válaszolónak: Iwiw-en próbálkozom, csak az a gond, hogy 3 település jöhet szóba és foggalmam nincs hol szállt le mivel én előbb szálltam le... :( :S
2012. márc. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!