Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első kettőt hazugságot még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első kettőt hazugságot még elnéztem de most észrevettem hogy harmadjára is hazudott. Szerintetek hogy kéne erre reagálnom?

Figyelt kérdés
Nem ilyen nagy hazugságokról van szó, de nem is ilyen kis apró füllentésekről. A kapcsolatunk még csak alakulóban van de ez a hazudozósdi nekem nagyon nem jön be. Az első kettőnél úgy tettem mint aki észre se vette majd később rákérdeztem és persze akkor ki is magyarázta, de most a harmadiknál már nem tudom hogy hogy kéne reagálnom... Jogos lenne ha dühös lennék? Számon kérhetem ezt rajta? Vagy ehhez még egyáltalán nincs jogom?
2012. márc. 29. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miről hazudott?
2012. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alakulóban van...mióta "ismerkedtek"?
2012. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi lényegeset. Nincs a telefonján pénz és nem tud írni vagy hogy nem ér rá velem most enni. De igazából nem tudom miért csinálja ezt. Eszméletlenül bejövünk egymásnak és azthiszem kezdek beleszeretni, de nem értem hogy erre mi szükség van. Máskor elmegy velem mindenhova, nagyon sokat vagyunk együtt, kétszázezer sms-t küld meg hasonlók...
2012. márc. 29. 20:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Lassan három hónapja randizunk. Most ért véget egy hosszú kapcsolatom és ezért egy kicsit (miattam) lassabban haladunk.
2012. márc. 29. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van úgy, hogy nincs kedvem elmenni valahova, vagy telefonálgatni. Akkor lemondom, és kimagyarázom valahogy. Szerintem ez nem olyan, hú de lényeges, megmondani meg azért nem mondja, mert nem akarja, hogy csalódott legyél. Ezen nem tudom miért akadsz fen...
2012. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és tényleg nem tudom hogy kéne reagálnom a dologra ezért is voltam kíváncsi a véleményekre.
2012. márc. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!