Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan srác, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki nem mondta el a lánynak az első alkalom előtt, hogy még szűz?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és habár ebben a korban, vagy később már amúgy sem szívesen mondanám meg a lánynak, hogy szűz vagyok, az még kínosabbá teszi a helyzetet, hogy a külsőmből, a stílusomból és a lányokhoz való viszonyulásomból adódóan senki sem gondolná, hogy még az vagyok.


15-16 évesen, mikor még fel mertem vállalni a szüzességem, akkor is már kisebb csoda volt belőle, hogy "te még szűz vagy, tényleg? nem gondoltam volna." Kérdeztem, hogy miért? Mondták, hogy egyáltalán nem úgy viselkedem a lányokkal, mintha szűz lennék, és nem is az a fajta kaliber vagyok külsőre.


Na mindegy, így alakult, és abban biztos vagyok, hogy nem fogom megmondani a lánynak, hogy az lesz az első alkalom. Kérdés, hogy lehet-e olyan jól csinálni elsőre, hogy ne higgye, hogy valójában az. Szerencsére nem vagyok az a zavarba jövő, szégyellős fajta.



2012. márc. 29. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se fogom megmondani:)
2012. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, Fiúk, de szerintem ez a legnagyobb hülyeség, amit tehettek. Miért ne tudhatna róla a lány? Higgyétek el, nem fog hülyének nézni, nem tartja majd cikinek, megérti majd! Nekem is volt egy barátom, aki 20 évesen még szűz volt, persze nekem ezt nem mondta el, de ugye hamar kiderült... Nem tartottam gáznak, sőt, viszont nagyon rossul esett, hogy nem mondta el, úgy éreztem, hogy nem bízik bennem. Az őszinteség sokkal fontosabb és amúgy is sokkal cikibb, ha kiderül, márpedig ki fog.
2012. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na igen, csak ha összejössz mondjuk egy olyan lánnyal, aki nem kicsit tapasztalt, annak lehet ha megmondod az elején, hogy még szűz vagy, szakít és le sem akar feküdni veled. Mert hogy ő elvár már egy színvonalat, nem pedig az alapokról kezdve akar betanítani valakit.


Gyors tanuló vagyok, és ha esetleg rossz lesz az első pár alkalom, majd ráfogom, hogy "jobban ki kell ismernünk egymást szexuális téren, azért nem volt olyan jó, de majd összecsiszolódunk".


De gondolkodom prostiban is, tapasztalatszerzés gyanánt

2012. márc. 31. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Ez maximálisan így van. Én 100%, hogy nem fogom elmondani... Eleve furcsa, hogy valaki 20 felett szűz. Ha ezt megtudja az adott lány, akkor biztos elkezd kombinálni, hogy ezzel a sráccal valami nem stimmel. És ebből az következik, hogy lekoptat. Jobb erről hallgatni és inkább kitalálni valami kamu dumát, hogy régen voltam már nővel stb.


Viszont én prostihoz nem mennék. Nem bírná el a lelkiismeretem, hogy egy prosti vette el a...:D

2012. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nincs édesebb és szexibb, mint ha a srác, akivel csinálom szűz. Én gerjedek a szüzekre. :D
2012. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én speciel örülnék, ha az első egy szűz sráccal történne meg... 20/l
2012. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, hány szűz sráccal voltál?

mind jól teljesített?

2012. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!