Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek elég nagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek elég nagy egy 16,5 cm hosszú és 13 cm körkerületű szerszám? A barátnőm mindig azt mondogatja, hogy az előző 2 barátjának jóval kisebb volt, és hogy ez neki bőven elég.

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel a téged a lányok véleménye??? Barátnőd megmondta, más minek érdekel? JObb lenne ha azzal foglalkoznál, hogy neki jó, nem idegen lányoknak.
2012. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezek a kérdések... minden napra jut legalább 10.

Te sem lehetsz több 16-nál..ha igen, akkor értelmileg megragadtál vhol.

De h válasz is legyen: A nőknél is többféle méret van. Van olyan csaj akinek olyan tág h egy baseball ütőt is alig érez meg, és van olyan lány is, aki olyan szűk h az ujjad alig fér be neki az elején. /a bnőm a 2. kategória szerencsére:)/

Nekem pl 14 centis van..ezt dobta a gép, nem tudok változtatni rajt. Volt olyan csaj akinek ez kevés volt. A jelenlegi páromnak ez tökéletes, mindkettőnknek jó az ágyban. 5 éve vagyunk együtt, és semmi problémánk nincs. Szal nem feltétlen a méret a lényeg.

Arról meg inkább nem is mondok semmit, h mi lenne ha a bnőm a volt pasijai méreteiről mesélne...

2012. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kielégítesz becsületesen egy nőt akkor eszébe sem fog jutni, hogy mekkorával tetted. A cél szentesiti az eszközt!!!
2012. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a barátnődnek tetszik, akkor miért érdekel a többi lány véleménye?

Van, akinek elég lenne, van, akinek nem, de én az ilyen kérdésekre mindig azt válaszolom, hogy a lényeg, hogy használni tudd. Ha nem vagy ügyes az ágyban, lehet akármekkora szerszámod, nem fogsz tudni örömet szerezni a párodnak. Ha a barátnőd azt mondta, hogy meg van elégedve veled, akkor ezek szerint a méreted és a technikád is tetszik neki.

Örülnöd kéne inkább!!

2012. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekel a többi lány véleménye, mert ok, hogy most elég neki, de én attól rettegek, hogy egyszer otthagy, mert kevés leszek neki. Már 3 éve vagyunk együtt, és folyamatosan azt mondja, hogy ennyire jó még senki nem volt nála az ágyban, mint én, egyszer-kétszer sírt is utána, mert annyira jó volt, mégis ettől félek, nem tudom megmondani, hogy miért. Egyébként nem 16 éves vagyok, hanem 20 és szerintem az első komoly kapcsolatnál nem az értelmi képességek mutatkoznak meg egy ilyen kérdésben. Azért írtam ki, mert FÉLEK, hogy elveszítem a barátnőmet egyszer.
2012. márc. 30. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt akkor is ráérnél akkor kérdezgetni, ha (Remélem hogy nem!) mégis vége lenne.... :/


Én nem örülnék ha a barátomról kiderülne, hogy úgymond már a "végét tervezgeti", tudom, hogy sose lehet tudni, hogy mi lesz, de akkor sem kell így hozzáállni a dolgokhoz. Gondolom neked sem esne jól, ha már "ilyenekre készülne"... :S:/

2012. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez jó :)))

Csajok nem adtak értelmes választ, viszont a legtöbben lefikázták őt a kérdésért. :)

2012. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért nem kapoot értelmes választ, mert nem értelmes a kérdése sem:)

De ha annyira tudni akarjátok, igen elég nagy.

Nem is értem hogy a ......ba merül fel ilyen idióta kérdés -.-


Egyébként voltam már Valóban Kicsi -vel, és állati jó volt, szenvedélyes, csodálatos, egyszerűen fantasztikus!

Szóval ennyit a méretről.


De aki meg tényleg ilyen hülye már ne haragudjatok, hogy csak a hülye méretre tud gondolni, hát fulladjon meg a saját levében, ha nincs jobb dolga mint a hülyeségből problémát csinálni. Gondolom enélkül sincs elég!

A te barátnőd meg ezért fog elhagyni, mert 20 éves létedre még mindig ilyen gyerekes ostobaságokon rágódsz.

Akinek tényleg jó kapcsolata van az mért nem tud benne boldog lenni, ahelyett hogy csinálja a gondokat. Saját magát nyírja ki!

2012. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!