Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért szeretitek ha egy lánynak hosszú haja van, mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Az hogy nőies;)
2012. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nöies.szexi,bele lehet markolni szex közben...
2012. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
A hosszú haj egy nő kulturális értelemben vett másodlagos nemi jellege.
2012. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
hátulról pl megtudom különböztetni egy csajt és egy pasit... többnyire
2012. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mondjuk ez manapság már nehéz xD
2012. márc. 26. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
nem tudom pontosan hogy miért de ez tetszik. legalább annyira vonzó egy ápolt hosszú szép hajkorona mint egy formás kerek feszes fenék.
2012. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
jo kerdes! nem a hosszu haj a vonzo hanem a hosszu EGESZSEGES haj. de igen: en is imadom a hosszu hajat. valahogy a noiesseg szimboluma szamomra. soha nme nyulnek rovid haju lanyhoz.
2012. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert nekem derékig érő hosszú hullámos, barna hajam van... és rengeteg nő ismerősömnek rövid haja van...nekem viszont baromi dús, és fényes és mindenki irigyeli... és azért kérdeztem, hogy talán ez tetszik a pasiknak... de szerintem egy minimum állig érő hajjal is lehet nagyon szexi egy lány... szóval... nemistudom.... én így nőként pl. nehezen tudnék dönteni
2012. márc. 29. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem hátközépig érő, szögenyenes, szőke hajam van, nem a legdúsabb ( mint ált. a szőkéknek ), de van. Mégis mindenki a szememet dicséri, meg azt mondják, szép arcom van. Ezt csak "keretezi" a hajam... :)
2012. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehogy levágd! Az a lányok jellegzetessége.
2020. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!