Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok erröl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok erröl az összeállításról? Lehet ezzel csábitani?

Figyelt kérdés
Kb egy évvel ezelőtt fel akart szedni egy pasi, de kicsit beijjedtem. Aztán rájöttem, hogy nagyon is tetszik nekem; pár nappal ezelőtt észrevettem párszor, hogy engem néz, és arra gondoltam, hogy valami szexi ruha kombinációval el szeretném kápráztatni. Nem hétköznap, hanem jövő pénteke ott lesz egy olyan "rendezvényen", ahol én, és arra gondoltam, hogy felveszek egy piros magassarkú cipőt, fekete latex leggingset, fekete tapadós hosszított felsőt és fekete blézert, valamint piros táskát. Mit gondoltok?
2012. márc. 30. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

hol leszel?:)

megyek azonnal:)

Szerintem nagyon dögös , uhh azta mindenit!

2012. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 István0130 válasza:
Jó-Jó
2012. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak meg akarod magad dugatni, akkor tökéletes.
2012. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ágyba be lehet csábítani másra nem,csábítania kisugárzással ,és a belső tulajdonsággal kell elsősorban,ha mellette szép vagy és csinos az ad egy plusz,de nem kell azért ennyire "kiöltözni".Egy férfi agyába hamarabb jut eszébe erről,hogy könnyen adja magát,belemegy egy dugásba,mint hogy hosszú,komoly kapcsolatot akar a nő.
2012. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előtte egy fényképet mindenképpen kérnek, mielőtt megjelensz!
2012. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 guszti9823 válasza:
Szerintem tökéletes... :)
2012. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!