Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok Megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok Megismerkedtem egy nagyon jó képű 29 éves pasival. Bnője van úgy érzem hogy tetszem neki. Nagyon ritkán talizunk de ha meglátom a szívem hevesen ver de még flörtöl is velem. Mit tegyek? Félek h ha elmondom neki kinevet, és rendőr.

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként felejtsd el, és foglalkozz a korosztályodban jobban hozzád illőkkel. -Ennyi. Lehet hogy tetszel neki, és egy numerára be is vállalna, de nem hinném, h több lenne ez ennél. Nekem is vannak kiscsajok akik tetszenek, és megnézem őket, közben ott a barátnőm akit viszont nagyon szeretek és nem hagynám el, főleg egy gyakorlatilag kiskorú fruskáért nem 25F
2012. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de 12 év korkülönbség rengeteg. Már most nem ugyanazt akarjátok az élettől. Ő valószínűleg nemsokára családot, gyerekeket szeretne, munkája van, te pedig még tanulsz, és valószínűleg fogsz is. Lehet, hogy a srác közvetlen és mindenkivel ezt csinálja, csak te annyira szeretnéd, ha több lenne, hogy félreérted. Valószínűleg nem véletlenül van még a barátnője mellett. Ha pedig végképp nagyon érdekel, hogy most akkor mi is van, kérdezz rá.:) Gáznak tűnik, hogy kinevethet, vagy visszautasíthat, de hidd el, jobb túlesni rajta, mint bizonytalanságban lenni.:) 23/L
2012. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.Lehet igazatok van,de a szívnek nem lehet parancsolni

:(De viszont mi van ha lemondok egy lehetőségről?Lehet h ő is a kor különbség miatt nem mer lépni!

2012. márc. 30. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!