Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Bella jól döntött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Bella jól döntött hogy Edwardot választotta?

Figyelt kérdés
Aki nem ismerné a könyvet (vagy filmet) , Bella szerelme Edward, viszont Edward elhagyja őt, ezalatt megismerkedik közelebbről Jacobbal. Sokáig magának sem vallja be , hogy többet érez Jacob iránt puszta baráti szeretetnél. A lényeg a kérdésben nem is az h jól válaztott -e, hanem hgy vajon honnan tudhatja az ember h az az ember(jelen esetben Edward) az ő élete párja? És ha mégis az a legjobb barát az igazi? És honnan tudhatja az ember hogy miként is szereti a legjobb barátját? Mielőtt belekötnétek, valójában nem a Belláékra vagyok kiváncsi csak hasonló helyzetben vagyok, és gondoltam így könnyebb szemléltetni a dolgokat.:) Köszönöm a válaszokat:)
2012. márc. 31. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy íratlan szabály, hogy ilyen esetekben mindig a másodikat válaszd. Ugyanis ha más iránt is tudsz hasonlóan érezni, akkor az első egészen biztosan nem életed párja.
2012. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
jó döntött,me én is edwardot választottam vóna.
2012. márc. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vámpír vagy farkas?

Az egyik szárazra szív, a másik szétmarcangol.

2012. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Én azt a Weasley gyereket választottam vóna!
2012. márc. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én meg a Pattisont választottam volna
2012. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem, ha allergiás vagy a kutyaszőrre, semmiképp ne Jacobot válaszd. Ha viszont felfázós típus, akkor ne Edwardot, mer ő hideg. Egyszer odabújsz, máris kész a betegség. Nehéz dolog ez. Én keresnék egy rendes kedves hétköznapi srácot, mint amilyen Mike.
2012. márc. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Mr. Beant választottam volna! Szerintem Ő a tuti befutó!
2012. márc. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem. Carlisle sokkal helyesebb....
2012. márc. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Edward egy vámpír.A vámpíroknak nem ver a szíve-nincs vérkeringésük.Ha nincs vérkeringésük-nem lehet erekciójuk..
2012. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző, először is Edward nem vámpír, hanem diszkógömb. Másodszor, mivel akinek nincsen vérkeringése, az már halott, és járni sem tud, a vámpírok pedig határozottan tudnak járni, ezért ha léteznének valószínűleg erekciójuk is lehetne.
2012. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!