Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy srác aki 4 évig tetszett és mikor megmondtam neki lekoptatott mert hogy túl fiatal vagyok ,,, ( 1,5 év sem volt közöttünk) ,,,

Nem sokkal rá nyári táborban összeismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval ... beszélgettünk elvoltunk de tudtuk hogy 8 év van köztünk és jobb lenne ha csak barátok lennénk ...

szeptemberig viszony egy csomót beszéltünk még...

aztán volt egy fesztivál ahol ő is ott volt... egész végig kereste a társaságom még nem a nap végén megcsókolt...

Az első csókom volt... utána még sok sok csók követte ...

De olyan rossz hogy mostanában elridegültünk egymástól ...

Mindenről ő jut az eszembe ha meglátom elkap a síró görcs de előtte sosem sírok csak miután már nem lát...

Facen olyan komor és vissza húzódó de személyesen ha meglát az utcán mindig előre köszön és mosolyog meg még utánam is néz... kérlek segítseteeeek...


2012. márc. 31. 00:49
 1/3 A kérdező kommentje:
L/15
2012. márc. 31. 00:51
 2/3 anonim ***** válasza:
ne facen beszéljetek, hanem élőben.
2012. márc. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Babánlány ***** válasza:
Tuti még vonzódik hozzád...üljetek be valahová egy sütire és beszélgessetek :)
2012. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!