Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti attól, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti attól, hogy van barátnőtök megnéztek más lányokat is?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy tetszett egy másik lány a barátnőtökön kívül?
2012. márc. 31. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. Sok szép lány van.
2012. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nézni szabad
2012. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Ösztönösen megnézzük, ebbe jobb ha beletörődsz. Egy módon kerülheted el, ha egy világtalannal kezdesz.

Egyébként neked nem esik jól, ha megnéznek? Tudod mit? Erre ne is nekem válaszolj, hanem csak magadnak.

2012. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Sosem fogom megérteni a fiúkat,hogy mi jó abba hogy közben más lányokat nézegetnek :D

én miért nem nézek más pasikat,ha van barátom akit szeretek?

amúgy persze minden lánynak jól esik,ha megnézik.de most hogy jön ez ide?én kifejezetten taszítónak találom mikor egy pasi néz aztán 5p múlva megérkezik a barátnője.

2012. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

még széphogy!!!!!!!

hűséget fogatam, nem vakságot :PPP

amugymeg a csajok is igenis megnézika jó pasikat, és még flörtölgetnek is velük, akár ugy is ha a barátjuk vele van...:) szal jah...;)

2012. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen, nem vagyok homokos.
2012. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk általában én hívom fel a barátom figyelmét a jobb csajokra. Ez úgy megy, hogy megyünk az utcán, vagy nézzük a tévét, és akkor kérdezem, hogy "ő jó nő?" vagy "fú, ennek tök szép a feneke!" vagy bármi. Ő meg elmondja a véleményét. Ő csak annyit kérdez, hogy szerintem jól néz-e ki bizonyos férfi, de soha nem dicséri őket:D

Engem nem zavar, őszinték vagyunk egymáshoz, ráadásul az, hogy tetszik neked valaki, vagy hogy szeretsz valakit két teljesen különböző dolog. Felőlem tetszhet neki minden második nő az utcán, ha továbbra is az én kezemet fogja. :)

18L

2012. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értünk megnézés alatt:

a) Majd' kifolyik a nyál a szájából, miközben változatos pózokban képzeli el magát a delikvenssel, és vágyakozik utána.

b) Konstatálja, hogy ott van, hogy néz ki, majd megy tovább. Ahogy minden utcán mászkáló emberre. (Jé, egy szép lány. Jé, egy öreg manus. Jé, egy korombeli srác, etc)


Árnyalatok vannak, de kb be lehet sorolni a két kategóriába. Nos?

2012. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik fiú azt mondja hogy nem nézi meg őket az úgy hazudik mint a pocok! Inkább nézze meg őket mint egy zabigyerek legyen!
2013. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!