Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha van barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha van barátotok megnéztek más fiúkat is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha elmegy mellettem mondjuk a strandon egy kockás hasú úriember, azért még nem teszek úgy, mintha vak lennék.
2012. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 étoile et lune ***** válasza:
Hát, én csodálkoztam magamon, hogy elmúlt nálam hirtelen ez a pasinézegetős dolog, előtte külön kerestem őket a buszon meg egyéb tömeghelyeken. Gondolom, ez azért van, mert elégedett vagyok, meg szerelmes, nem kell más, nincs nála jobb, stb. Persze az már más tészta, hogy érzékelem-e egyáltalán a másikon, hogy ellentétes nemű (azon kívül, hogy látom). Tehát ha túl közel jön, és beszél hozzám, megnézem, de amúgy már észre se veszem őket a buszon. Vannak még egyáltalán?:)
2012. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ez velem is így van mint az utolsónál :)

ha van barátom és szerelmes vagyok kb fel se tűnnek a pasik... mintha ott se lennének, vagy lányok lennének :D

18/L

2012. márc. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"Jegyeket, bérleteket kérem!" Na asszem őt tuti megnézik!
2012. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 étoile et lune ***** válasza:
Ez mondjuk igaz. Az ellenőrökre mindig odaadóan mosolygok, nehogy jobban megnézzék a bérletemet...
2012. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A barátnöm nem nézeget másokat állitása szerint. De nem bánnám hagy tegye ha akarja nem vok egy adonisz... :S
2012. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
atoll még hogy nem vagy lehet sokkal értékesebb vagy számára
2012. márc. 23. 00:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Ha szeretem a párom (különben nem lennék vele), akkor a többi férfi olyan, mintha semleges nemű lenne.


Egyébként sem nézegetem a srácokat, nálam nem a külső dominál.


23/N

2012. márc. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Anyám mindig azt mondta hogy hűséget "fogadunk", nem vakságot. Szóval nyugodtan megnézek egy másik pasit, hisz a fiúk is ezt teszik a csajokkal. Ettől még nem fogjuk kevésbé szeretni a másikat.
2012. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem jellemző Rátok. Főleg nem látványosan. Persze ez nem baj. De ha mi, fiúk, megstírölünk egy csajt, abból qrva nagy patáliát csaptok...én nem értem, ha én megnézek egy jó csajt, és megjegyzem magamban, hogy "jó a segge" akkor miért féltékeny erre Barátnőm??...
2012. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!