Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó csókolózni, miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó csókolózni, miért jó egy lánynak, ha "fogják" a fenekét ( bocs, ezt máshogy nem tudom leírni) és miért jó egy fiúnak "tapizni" egy lányt?

Figyelt kérdés
Ezekre semmilyen magyaràzatot nem találtam, csak azt tudom, hogy jók. De miért?
2012. márc. 31. 09:25
 1/7 Babánlány ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod...De am tök egyszerű...mert egyszerűen jó,örömöt okoz..Te miért érzed magad jól,ha jól laktál és már nem vagy éhes????? XD Menj homokozni!!!
2012. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A tudom hogy jók-at azért írtam, mert kipróbáltam :)

De akkor csak egyszerűen jók, és kész

2012. márc. 31. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne keresd a boldogságot okait, mert közben megszűnik létezni.
2012. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :)
2012. márc. 31. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert meleg és puha.
2012. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyszerűen elönti az agyadat az endorfin, mikor csókolozol, és közba simogatod a párod fenekét, vagy derekát, stb...:)

hihetetlen jó érzés, hogy ti ketten egyek vagytok ,hogy szereted, ő is szeret, és ez kiteljesedik egy csókban...:3


a discos smacik, teljesenmás részt stimulálnak..nálam...XD

ott nicns ez a felhők fölötti boldogság, csak azvan, hogy mikor megyünk d*gni...xĐ

2012. márc. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem lehet megfogalmazni.Tapasztalni kell.
2012. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!