Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy hétköznapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hétköznapokon, utcán, bárhol felfigyelnek rám a pasik, de ha elmegyek a barátnőimmel bulizni, mindenki bepasizik csak én nem. Pedig nem nézek ki rosszul?

Figyelt kérdés
eddig mindig azt mondták, hogy mosolyogjak többet, legyen jókedvem, és a pasiknak ez bejön. most utolsó buliban is mindenre jópofát vágtam, de semmi?

2012. márc. 31. 23:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Képek kérünk. :)
2012. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok beképzelt, tényleg szép vagyok, persze vannak tőlem szebbek, de azért meg vagyok magammal elégedve.
2012. márc. 31. 23:47
 3/24 anonim ***** válasza:

1.) Mert lerí rólad, hogy ott pasizni szeretnél, és ami könnyen jön, az nem jó a "pasiknak". Akinek meg jó lenne, az nem jár bulizni...

2.) Mert aki bulizni megy, az nem te vagy. Külsőre értem (gondolom ribanc smink, meg a szokásos).


Ha egyik sem, akkor előre is elnézést kérek!

2012. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
wi alt bist du?
2012. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl célravezető dolog úgy odamenni valahova, hogy hú most akkor bepasizom.
2012. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg ez lehet, hogy többet kéne mosolyognod. nálam is ez van, nem tartom magam csúnyának, és ha le is szólítanak néha megkapom tőlük hogy miért nem mosolygok. de nem tudok csak úgy minden ok nélkül egyfolytában mosolyogni...
2012. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

valószínűleg túl sok shit tesztet dobálsz,ha férfival beszélgetsz és feladják.

[link]

2012. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Írj nekem, én megismerkednék veled szívesen.
2012. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

23:48. te tudsz valamit!!!

köszi a válaszokat mindenkinek, aki tud írjon még!!!

2012. márc. 31. 23:54
 10/24 anonim ***** válasza:
23:48-as vagyok... Nofene, mesélj! :D (Ha nem publikus, jöhet privátban, hátha tudok jó tippet adni)
2012. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!