Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik nekem egy fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy fiú. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaj láttam a suliba nagyon helyes, kedves és rendes.

Csak annyi a bibi hogy face book-on bejelöltem és nemrég ráírtam de sajnos nem ír vissza. (vagyis egyszer visszairt de máskor már nem)

Mivel a szüleink ismerik egymást így nagyon sok dolgot ki tudtam róla deriteni :)

Hogyan vegyem rá hogy visszaírjon mert nagyon szeretném közelebbről megismerni.


2012. ápr. 1. 02:08
1 2
 1/12 Christian Death ***** válasza:
Ird meg neki, hogy hasonlit egy POP sztarra (kulfoldire, mert a hazai az gáz lenne) pl Justin Biber-re, es emlitsd meg hogy szereted Justin Bibert.(lehet hogy rossz pelda , de helyettesits mas nevet helyette)
2012. ápr. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

anno tényleg justin biebara hasonlított meg most is de sajnos csak gondolom utálja.

azért köszönöm a választ!

2012. ápr. 1. 02:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én Justin Bieber-re nem hasonlítanám,mert azt biztos nem veszi bóknak....Írdd meg neki,hogy lecumizod,annak biztosan örülne!:D
2012. ápr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

justin bieberhez én sem hasonlítanám szegényt mert már valaki megtette és nem nagyon esett jól neki.

2. válaszoló:

lehetőleg normális válaszokat adjatok kérkek!

2012. ápr. 1. 02:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én csak a saját véleményemet írom,ha nekem ezt mondaná/írná egy jó csaj örülnék neki.:)
2012. ápr. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

a válaszoddal "nincs gond" csak.....

1 nem vagyok jó csaj

2 nem olyanfajta srácròl van szó

3 kiskorú vagyok ...stb.

2012. ápr. 1. 02:36
 7/12 xty válasza:
cidázd le!
2012. ápr. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlen a kiskorúsággal van baj. miért, 18 éves korodig szűz akarsz lenni? fogadjunk kb. 13 éves vagy.
2012. ápr. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen 13 éves vagyok.

problem??

ha jól tudom mondtam az előző ilyen válaszolónak hogy nem szeretnék ilyen válaszokat.

2012. ápr. 1. 03:45
 10/12 anonim ***** válasza:
nincs probléma, csak megjegyeztem, hogy nem az számít, hogy kiskorú vagy, hanem hogy hány éves. de örülök, hogy normális lány vagy!
2012. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!