Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nos,egy egyszerű 24 éves srác vagyok, egyetemista.


Mostanában ritkán járok el bulizni, a diszkót nem szeretem, ha megyek is valamerre, akkor az általában koncert vagy barátokkal beülök iszogatni (mértékkel).


Nyugodt, csöndes természetű vagyok, de sokszor elég fafejű ember vagyok. Sok minden érdekel, szeretek beszélgetni, vitázni az élet nagy dolgairól, tudományokról, történelemről stb.

Ennek ellenére eleinte zárkózottabb vagyok új emberekkel szemben, de képes vagyok oldódni.

Volt már barátnőm legutóbbi 2 évig tartó kapcsolatom is lassan egy éve, hogy véget ért. Ismerkedés terén egyáltalán nem vagyok félős, csak nem alkalmi kapcsolatokat keresek. Nem szoktam erőszakosan nyomulni senkire sem.

Ha egy lány külsőleg tetszik és meg akarom ismerni, először inkább beszélgetek vele és ezek után döntöm el, hogy mi legyen. Nem érzem azt, hogy minden nőt hanyatt kellene döntenem. Nem rohanok egyik kapcsolatból a másikba. Természetesen jó lenne, ha lenne barátnőm.


Küllemre nem nézek ki rosszul szerintem. Magasságom kb. 170 - 173 cm ( nem tudom pontosan mennyi a valódi magasságom :D ). Szeretek sportolni mikor alkalamam nyílik rá, főleg biciklizés, úszás, otthon súlyzózni szoktam. Sokan mondják is, hogy elég vállas vagyok, de nem viszem túlzásba az edzéseket, csak formában akarom tartani magam. Szívesen elkezdenék egyszer valami fajta küzdősportot is.

Hajam félhosszú és sötét barna, szemem szintén barna.

Igen, főleg metál zenét hallgatok, de nem nézem le ha valakinek más az ízlése.


Nos, mi a véleményetek?


2012. ápr. 1. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
A belső tulajdonságaid egyetlen lányt sem érdekelnek. 175 cm alatt pedig csak akkor van esélyed csajozni, ha nagyon jóképű vagy.
2012. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem ertek egyet az elozo kommentelovel:) Nekem szemely szerint igenis sokat szamit egy fiu belso tulajdonsagai, sot, nagyon hangsulyt teszek ra, mint a kulsokre:) Nem vagyok egy ronda lany, nem azert mondom. Es igen, szerintem lenne eselyed, bizonyos lanyoknak (peldaul nekem) ezek a tulajdonsagok vonzoak.:) 17/L
2012. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Baromság. Elsőnek igaza van. A belső tulajdonságok a kutyát nem érdeklik. És legtöbbször még a 160 cm alatti csajok is 180 feletti pasit szeretnének (na persze csak ha jóképű). -_-
2012. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mus musculus ***** válasza:
50%
Minek tolják ide a pofájukat a 60%-oshoz hasonló megkeseredett hímsoviniszták, mikor a kérdés rohadtul nem nekik szól? Én azt mondom, az értelmesebbek simán tekinthetnek rád potenciális partnerkiszűrő szemekkel, de mivel köztudottan ők teszik ki a nőtársadalom legkisebb töredékét, nem gyerekjáték fellelni őket. Ennek ellenére nem szabad feladni, ha nem akarod úgy végezni, mint az itteni lúzerek.
2012. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Minek tolják ide a pofájukat a 60%-oshoz hasonló megkeseredett hímsoviniszták, mikor a kérdés rohadtul nem nekik szól?"

Én is szeretlek :) És azért, mert a nőügyekhez mi férfiak jobban értünk. Mi csajoztunk már, ti meg nem :P

2012. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Haha, aranyom, de jo tudni, hogy az ertelmiseg a valaszaid szazalekaban mutatkoznak:) Nem kell rivalizalni, ez nem az allatkert, orulj csendben annak,hogy ilyen okos vagy:)
2012. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hangzik rosszul.
2012. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22:48 Sztem jobban megmutatkozik az értelmiség abban, h meg tud-e fogalmazni az ember egy értelmes mondatot az anyanyelvén, neked ez elsőre nem sikerült :) Amúgy ha a válaszok értékelése ennyire mérvadó, arra csak annyit tudok mondani: együnk szart, 100 milliárd légy nem tévedhet! :)
2012. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amint latom te is 60%-os vagy, nagyon nagyon ala vagy am becsulve:) Nem akarok felvagni a csodalatos anyanyelvi fogalmazasi keszsegemmel, szerintem ez az oldal nem errol szol:) En csak egyszeruen nem ertem, hogy miert ne irhatnek valaszt,sehova nincs irva,hogy kizarolag 80% folotti szavazattal rendelkezo emberek irhatnak. De lehet,hogy csak en ertem felre, akkor kerlek elore figyelmeztessetek, es meg csak fel sem fog merulni,hogy valaszt irjak:)
2012. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!