Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, rátok szoktak nyomulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, rátok szoktak nyomulni facebookon lányok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 16:09
 1/6 anonim válasza:

Persze. Van, hogy a lány, majdnem azt mondja.."gyere el és d*gj meg!"

.. természetesen ezt csak filmezés címszó alatt

a kis r*bik!!

2012. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy minden esetben ezt rejti a filmezés cimszó:))
2012. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
engem egyszer felvett egy tök ismeretlen csaj, és egyfolytában írogatott, de nekem nem jött be úgyhogy közömbös voltam vele és egy idő után megértette a szitut ;)
2012. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
tisztelet a kivétel :)
2012. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen eléggé sokszor. Sőt külföldiek is van, hogy felvesznek és írogatnak. Multkor volt pl egy dél-amerikai lány, aki egy kukkot sem beszélt angolul és állandóan írogatott, meg fűzött. Van itt mindenféle trendi.
2012. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, most is írogat egy lány, aki nem az esetem. Tegnap is felvett egy és nyíltan megírta, hogy tetszem neki, azelőtt is volt egy, aki meg azt írta, utazzak le hozzá szexelni és töltsek egy hetet vele stb.


Mostanság elég gyakran kapok ilyen üziket, nem nagy cucc.


22/F

2012. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!