Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég hülyén érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hülyén érzem magam amiért ahhoz folyamodok, hogy itt találjak választ a kérdésemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van 1fiú akivel fél éve ismerkedtem meg tudtam, hogy nem lesz egy könnyű eset de rögtön beleszerettem ami ritkaság mert hát sosem voltam még szerelmes. Na szóval az elején tök jól ment minden bár voltak apró súrlódások mert sokat ivott meg a többi... sokszor én is mentem vele bármi volt. viszont 1hónapja nagyon megváltozott...célozgatott arra, hogy van valami baj de mivel folyamatosan dolgozik nem tudtuk megbeszélni. úgy próbált elmarni magától, hogy azt hazudta, hogy csak szexre kellettem de ezt pár nap múlva egy haverja elmondta hogy hazudik de még mindig nem tudom mi lehet a baja amiért ilyeneket csinál. ez nem az első eset. Most már 3 hete nem beszéltünk nekem borzasztóan hiányzik de ő folyamatosan dolgozik. Mit tegyek?
2012. ápr. 1. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
itasd le és húzd ki belőle mi a baja.. :)
2012. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk felejtsd el, mi az, hogy sokat iszik, meg nem keres? Ha kellenél neki, tepernél. Tanuld meg megbecsülni magad és ne kelljen olyan pasi, aki 3 hétig rád sem bagózik.
2012. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felejts el!!!!

Iszik, hazudik (tök mindegy, miért hazudik, a hazugság az hazugság!), a haver meg NEM a te érdekeidet fogja nézni.

Ha a pasid azt mondja, hogy nem akar veled lenni, akkor nincs mit filózni, miért nem. Majd ha akar valamit, szól.

Egyébként meg ide a rozsdás bökőt, hogy nem dolgozik.

2012. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a régi szerelmére gondol...
2012. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Christian Death ***** válasza:
Le van egve penzileg, sok a tartozasa ezert csak jot akar neked.. Baris nekem ezt mondta.
2012. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. igen én is arra gondoltam h a régi szerelmére gondol... csak nem értem hogy egyik napról a másikra mi lett vele.. elég komoly dolgokon estünk át együtt és hát segítenék neki ha biztosra tudnám. biztos volt mindenki hasonló helyzetben..
2012. ápr. 1. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

szakíts vele és majd akkor rájön hogy kit veszített el.


Én is sokat dolgoztam 1 éve, napi 12-14 óra mégis volt mellette időm a barátnőmre é a vállalkozásomra is egyaránt. Szóval ez nem kifogás.

2012. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!