Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok nagyon taszitonak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok nagyon taszitonak talaljak ha egy pasi teljesen belezugott bar o csak barat akar lenni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
ha a pasi egy medve, akkor igen. mert tudod hogy van a reklám: "Barátom a medvesajt"!!! XD
2012. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2012. márc. 22. 11:26
 3/16 anonim ***** válasza:

Ki akar barát lenni?


Hogyha a csaj csak barátot szeretne, de a pasi belezúgott, akkor a csaj nem fog belédzúgni. Egyébként valahol szerintem már akkor is tudják, hogy mi a helyzet, amikor "csak barátok" vagytok. A csajok mindent tudnak, csak nem fogják neked beismerni.

2012. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oke az lesz az elso hogy jol felpofozom a csajt:)):))
2012. márc. 22. 11:32
 5/16 anonim ***** válasza:

nem taszító, hanem kényelmetlen.


fejbe tudnám lőni magam, amikor elém állnak és bevallják az érzelmeiket. tök jó barátok vagyunk, akkor miért kell elrontani? nem értem.

2012. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak tudod o nem tehet arrol h mit erez
2012. márc. 22. 11:42
 7/16 anonim ***** válasza:

ebben igazad van. de ugyanúgy én sem tehetek róla, hogy hogyan érzek. ha nem vonzódom hozzá, akkor nem tudok erőszakot tenni magamon. és onnantól csak az lesz bennem, h te jó ég, oda van értem, most akkor hogyan viszonyuljak hozzá? hogyan viselkedjek vele, h az a legkevésbé legyen bántó?


egyébként meg van egy tök jófej barátom, akivel miután tisztáztam, h nem kéne erőltetni a dolgot, azóta is tök jóban vagyunk, sőt még segítek is neki csajügyekben. és nem hiába. :)

2012. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
OKe:) Igazad van neked is:)
2012. márc. 22. 11:54
 9/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a csajok nagyon is jól tudnák, hogy a fiúk nem barátkozni akarnak. Egy fiú az életben fel nem keresné egy nő társaságát, csak azért, hogy lelkizhessenek. A lányoknak persze jól esik ez, mert hasznosíthatják a fiú figyelmét, idejét, pénzét. A legtisztességesebb az lenne tőlük, ha megtagadnák az ilyen kapcsolatokat. Az oké, hogy társaságban összejárunk és együtt hülyülünk. Az már nem oké, hogy a sráccal, mint barát rendszeresen találkozunk és lelkizünk. Ezt én jellemtelen dolognak tartom, és valamennyi jobban kinéző csaj bűnös ebben.


angolul értőknek: http://www.youtube.com/watch?v=T_lh5fR4DMA

2012. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szóval csak mert vannak barátaim, akik fiúk és egyikünk sem akar semmit a másiktól és TERMÉSZETESEN nem várom el, h fizessen helyettem, máris bűnös vagyok???


nézz már magadba!! ha nekem nincs kedvem lányokkal shoppingolni, meg csalódtam bennük, miért ne találhatnék barátot az ellenkező nemből? annyira vak vagy, csak mert te még nem láttál ilyet, nem is létezik! anyám borogass

2012. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!