Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellene? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ellene? Nem bírom már tovább.

Figyelt kérdés
Több mint 1 évig voltunk együtt de fél éve szakítottunk barátok maradtunk. Úgyérzem még mindig őt szeretem és egyszerűen nem tudom elfelejteni.Minden nap ő jár a fejemben és látom minden nap mivel egy suliba járunk. Mit tudnék tenni ellene? Mert nagyon rosszul érzem magam.
2012. ápr. 1. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtés a legjobb ellenszer. Képzeld azt, hogy nagyon kitolt veled, idővel semlegessé válik számodra.
2012. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Christian Death ***** válasza:
Miert akarsz csak 1 valakit, keress magadnak mast de surgossen.
2012. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az akérdés, hogy miért szakítottatok. Hogyha veszekedések matt és a szakításkor is veszekedtetek, akkor nehezebb lesz vissza szerezned, de, ha nyugottan felnőt ember módra szakítottatok, akkor szerintem nyugottan oda álhatsz elé és elmondhatod neki, hogy még mindig szerelmes vagy belé!

A lényeg, hogy merd felválalni az érzéseidet! :)

2014. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!