Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a baj? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elváltak a szüleim és két külön városba élnek messze egymástól.Az édesanyám gyűlöl meg a vele élő mamám is meg a tesóm is folyton piszkálnak minden ért még apa és anya együtt volt a mamám nem piszkál de hogy elváltak elkezdett piszkálni.És meg van mondva nekünk hogy mit kell mondanunk apának pl azt hogy utáljuk , nem akarunk vele találkozni

ez aaz én részemről nem igaz a tesóm éról igaz.

ELAKAROK INNEN MENNI de nem tudom hogy kéne csinálni most 7.es vagyok és még szeretnék várni a 8.dikos nyári szünetig és akkor elköltözni.

és szeretnék tanácsokat kérni hogy hogy tudnám ez elmondani hogy ne öljenek meg engemet

és addig mit csinálja ha azt kell mindég mondani apának hogy utálom pedig nem igaz csak ha nem mondom akkor a tesóm beárul és megvernek meg lecsesznek.

mit csináljak????

tudom hogy nem illik ebe a kategóriába de itt vannak sokan lécci segíts!!!


2012. ápr. 1. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát elnézést kérek ezért, de szerintem anyádék undorítóan viselkednek.

Nem igazán van sok lehetőséged, de ha apád engedné lakj nála, jobban járnál.

2012. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ

csak az a baj hogy most költöztünk és most így félév kor mentem másik suliba és ügye ha most kijelenteném akkor esetleg a tavaszi szünetben költözhetnék

de ügye intézni kell a sulit meg ilyenek

ezért még nyárhoz egy évet várok és utána elköltözök

2012. ápr. 1. 20:13
 3/4 A kérdező kommentje:
csak még nem tudom addig hogy bírjam ki és nehéz lesz nagyon
2012. ápr. 1. 20:14
 4/4 A kérdező kommentje:
félek összeomlok idegileg
2012. ápr. 1. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!