Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek terhességről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhességről van-e szó? -2hetet késett a havim illetve késik még mindig, ma reggel viszont volt egy pici elszíneződés rózsaszínes valami, és alhasi fájdalom. De csak annyi. Komolyabb vérzésnek híre, helye sincs.

Figyelt kérdés
Annyit hozzá fűznék még hogy párommal nem védekeztünk egyszer sem, viszont remélkedem abban hogy nem ment el odabent.
2012. ápr. 1. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzáfűznél?! Nos ez remek, ugyanis így kb millió szorosára nőtt az esélyed arra, h terhes vagy.
2012. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A két hét az sok. Szerintem csinálj holnap egy tesztet, ártani nem árt!
2012. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

aaaaazz elegáns.....annyit még hozzáfűznék :D :D


azt se tudod elment-e benend???


hány éves vagy hallod???

2012. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nanamia ***** válasza:
61%
Terhes nem csak attól lehetsz, hogy elmegy benned a párod...tudhatnád, ha már jó ideje élsz nemi életet. :P Az alhasi fájdalom lehet terhességre utaló előjel, valóban. A teszt még korai lenne, úgy a 3. hét körül vegyél egyet, ha addig se jönne meg.
2012. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ÖÖÖ igeeen értem és tudatában vagyok az egésznek,köszönöm azoknak akik hajlandóak voltak választ adni,sőt azoknak is akik bár normálisan válaszolva de azért egy két szúrósabb szócskát odatettek!
2012. ápr. 1. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló is tudhatná, hogy az előváladékban is van sperma de tény, hogy ritka ha valaki attól lesz állapotos. Én már 3 hetes terhes voltam amikor kiderült, hogy hoppá baba lesz. Az én hasam is görcsölt, mint ha megakarna jönni és teljesen abban a tudatban voltam, hogy meg is fog.De most egy gyönyörű fiam van.
2012. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt azért jó lenne tudni, hogy elment-e benned. Elméletileg a terhességi teszt már mutat eredményt, de ha tuttira akarsz menni várj pár napot. Könnyen lehet, hogy terhes vagy.
2012. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És mivan akkor ha időközben megjön?Attól még fenn áll az esélye annak hogy terhes vagyok???
2012. ápr. 1. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már akivel megtörtént de nem jellemző. Tesztet mindenképp vegyél. Aztán meg javaslom, hogy gondolkozzatok. Kell nektek baba? Ha nem akkor védekezzetek.
2012. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De szeretem ezt a gyakorikérdések oldalt :)
2012. ápr. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!