Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jelentősége annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jelentősége annak, hogy egy fiú a lánynak a bal vagy a jobb kezét fogja? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Azt jelenti hogy k*rva gyorsan aludjál és ne kérdezz hülyeségeket!;)
2012. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az illemszabályok szerint a lány mindig a fiú jobbján megy, kivéve a k...-ja (bocsánat, ezt nem tudtam szebben), mert ők mennek a fiú bal oldalán. De erre ma már nem figyelünk annyira. Senki sem fog "annak" nézni, ha ez nem így lenne.
2012. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszoló hozzászólását, de 18 évem alatt most először találkoztam ezzel, h. egy társaságban erre tettek utalást, h. "-És a bal vagy a jobb kezed fogta?". Eddig még sosem hallottam ilyenről...

Másodiknak: köszönöm a választ. Így már világos. :)

2012. ápr. 2. 00:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a jelentősége, hogy ha megfogod a bal kézzel a csajt és az átrohan a másik oldalra, akkor tudod, hogy nincs ki a 4 kereke. Párszor volt már rá példa, csak azért mondom.
2012. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
f*sznak, csatnak, kardnak baloldalt a helye:) a lánynak jobb oldalt, ennek történelmi okai is vannak lásd pl.: kard
2012. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Missi_Key ***** válasza:
50%
jahm utolsó, történelmi háttere, de ha feminista a csaj, akkor ezzel együtt elküld a *****
2012. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez egy f@aszság, de az exem is mindig átirányított a jobb oldalára................
2012. ápr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
hát aki kitartott kur*va akar lenni, menjen csak baloldalt:D feminista csaj meg menjen leszbikusnak aztán akkor nem gond ha bal oldalt megy ennyi...:)
2012. ápr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én mindig úgy megyek ha van velem egy csaj hogy én megyek belül ahol a kocsik mennek(nem szó szerint csak kicsit beljebb) és õ a szélén így engem csapnak el... lovagiasság:P xd
2012. ápr. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jah.. attól leszek kitartott k.rva hogy bal oldalt megyek überLOL


egyébként meg nekem is inkább az lenne a logikus hogy én megyek belül - ha egyedül megyek akkor is belül megyek, távolabb az úttól...


és nem vagyok feminista ha rám gondoltál.

csak rohadt idegesítő volt hogy mindig "áttoszogatott" a másik oldalra... ahelyett hogy normálisan szólt volna...

a 3.-nál már rákérdeztem hogy ezért? mondta is hogy igen... és utána is ha "rossz helyre tévedtem" ugyanúgy szó nélkül húzott a másik oldalra... hát fcuk, nehogy már ez legyen a "lovag"... van szájacskája szóljon hogy kicsim másik oldal, engem ne ráncigáljon egy p@raszt se...főleg hogy ezzel lovagiasnak akar kinézni...

2012. ápr. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!