Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti a titokzatosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a titokzatosabb vagy a dumagépes fiúkat csípitek jobban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Dumagépeseket, de emellett lehet titokzatos az egyik nem zárja ki a másikat. Szeretem ha egy srácból ömlenek a szavak és nem csak nekem kell erőlködnöm hogy legyen valami téma.
2012. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én mindkettővel megtalálom a közös nevezőt. :) Azt nem szeretem csak, ha valaki ilyen mufurc, zárkózott, félénk semmit-se-lehet-vele-kezdeni alak.

21L

2012. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
én inkább a pénzeseket
2012. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, nekem ne titkolózzon! :D Viccet félretéve, én inkább a karakán, határozott és humoros férfiakat kedvelem.
2012. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a titokzatosabbat!
2012. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lányfüggő... szerintem... a pénzesebbre meg annyi, hogy én eléggé mackós vagyok, és csorón jöttem össze a barátnőmmel 9 éve, azóta egy pénzváltót üzemeltetek, és társtulaja vagyok a monte city casinónak...
2012. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előttem szóló: hogy jön ide, hogy te minek vagy a társtulaja, ki a f@szt érdekel ez? Úgy látszik te a dumagépes kategória vagy.
2012. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os

gondolom nekem szántad, mert én írtam a pénzesebbet



Nem komolyan írtam, de látom mindenki elkönyvelt hülye kurv@nak (a lepontozás miatt gondolom)



A kérdésre is válaszolva most komolyan, a titokzatos nem kell , mert előttem ne titkolózzon

a dumagép, meg csak kamuzik


Tanult, értelmes, dolgos fiúkat csípem jobban. Jah és ne legyen 120 kiló zsír

2012. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Valójában én egyik típust sem kedvelem. A dumagépek mellett nem jutsz szóhoz, nem lehet velük beszélgetni, ráadásul legtöbbször lökött dolgokról hablatyolnak. A titokzatosak pedig sokszor olyanok, mint a kukák. Meg sem szólalnak, csak ülnek és néznek. No meg ki tudja, hogy miért is titkolóznak...

Egy srác legyen értelmes, kedves, udvarias, jó humorú. Tudja, hogy mikor hogyan kell viselkedni. Ha ilyen, akkor nálam nyert ügye van (kor, kinézet csak kicsit, pénz egyáltalán nem számít).

2012. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!