Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok. Az egyik pasi tanárom nagyon tetszett nekem. Már nem! Elkezdett érdeklődni irántam. Szzel még hozzá mentem sítáborba, és ott mindenki sokat ivott, táncoltunk, én vele. Közben tapizott. Mostmár többet akar. Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés

30-40 éves lehet.

Nem akarom hogy sokan tudjanak róla, botrány legyen belőle!


2009. jún. 16. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj vele!Magyarázd el neki a szitut,hogy nem akarsz botrányt és te nem akarsz tőle semmit, száljon le rólad.Esetleg szerezz egy korodbeli pasit magadnak :D gondolom ha lesz pasid nem fog nyomulni. de a legtisztább ha beszélsz vele valahogy ha ismét nyomulna.
2009. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen hagyjad, nem fog kikezdeni veled.
2009. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
szólj a szüleidnek.ofődnek.ugyanis amit csinál,az büntetendő.te valószínűleg semmit nem tudsz tenni,elveszti netán az eszét,abból nagy baj lehet!!szólj mindenképpen valakinek!!!lehet h.kirúgák,de ez nem a te gondod,ezzel ne foglalkozz!!
2009. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
kirúgák=kirúgják
2009. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Nem lehet lerázni...Akkor jó volt mostmeg nem kell? Ez van.
2009. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Tud róla valaki? Akár az iskolában, akár iskolán kívül? Ne engedd neki, hogy tapizzon meg semmit. Tanít téged? Ha igen, akkor előfordulhat, hogy azzal akar majd megkapni, hogy ha nem hagyod magad, akkor megbuktat...De ha nem tanít még ennyit se tehet! De lehet jobb lenne ha szüleid tudnának róla.
2009. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tanít engem. De mit mondjak? Még nem tett semmit...
2009. jún. 16. 13:42
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Félreteszem amit gondolok. Szerintem egy ezt megelőző kérdésedre már válaszoltam. Ha nem, akkor ne haragudj, mindegy.


Elképzelhető, hogy most az alkohol hatása alatt volt, ahogy írtad is, és egyébként semmi komolyabb. Azért valakinek, akiben bízol említsd meg, hogy ne csak te tudj róla....

Felnőtteknek, ofőnek csak akkor szólj, ha még egyszer előfordul vagy ha a tanárod utal rá...


Vigyázz magadra!


Puszi,


Viki (16)

2009. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha ynílvánosság elé viszed, az könnyen a te tanulmányaidba is kerülhet.
2009. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igazam van az előttem válaszolónak.Hogy a tanulmányodba kerülhet.

Barátnőm volt ilyen helyzetben,kiderült...a suliba furcsán néztek rá,pedig neki nem tetszett a tanár,csak neki a csaj,és kikezdett vele.

A csaj kezdettől mondta neki,hogy szálljon le róla mégis balhé lett a vége...A tanárt kirúgták!

2009. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!