Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit léphetnék? 8. -os lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit léphetnék? 8. -os lány vagyok. Régota tetszik egy pasi. Nagyon joban vagyunk. De akadt egy kis barátno gond.

Figyelt kérdés
Sokáig gondolkodztam azon mi legyen. Még aztán egyszer csak szerelmet vallott egy barátnomnek. Nem akartam versenyre kelni és boldognak is látszottak egyutt. Miután szakítottak a legjobb barátnom lelkesen meséte hogy szabaddá vállt álmai szerelme. Tolem kért tanácsot mit csináljon és mivel nagyon szeretem segítettem neki megszerezni. Az o szakításuk után mindkét barátnomon látszik hogy nincs tul a dolgon. Nekem viszont elfogyott a turelmem és azt hiszem talán lenne némi esélyem. Mit tegyek? Nem lenne gáz? Fontos a barátságunk tuléllné?
2011. jún. 23. 17:47
 1/1 napietus ***** válasza:
szerintem a barátságotok fontosabb, mint egy pasi. tíz év múlva lehet, hogy a nevére sem fogsz emlékezni, de a barátnőddel ha ezen összevesztek, az könnyen egy életre szólhat...
2011. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!