Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van olyan, aki benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan, aki benne lenne egy ilyen jellegű kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rengeteg szeretet gyűlt fel bennem az évek alatt, amióta nincs barátnőm, szeretném már odaadni egy lánynak, de valamiért nem találok erre méltó lányt, vagy ha igen az illető foglalt volt. Igazából, ha csak ölelgetém, puszilgathatnám egy ilyen lányt egész nap az is nagyon jól esne. Ha van egyéb vágya azt is szívesen megadnám, elég rugalmas tudok lenni, csak a sok szeretet szeretném kimutatni végre, persze kapni is jó, de adni is.


Egy nagy, szoros ölelés vagy egy forró csók is csodákra képes sokszor. *-*



2012. ápr. 3. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem van :) Nekem pl pont erre lenne szükségem.
2012. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Van :) Van ilyen ...

:)))

2012. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem elég sok ilyen lány van aki benne lenne köztük én is :)
2012. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány ilyen... a lányok szeretik a romantikusabb fiúkat... mert a lányok főleg romantikus dolgokról ábrándoznak.... ennyit onnan tudok mert én is lány vagyok:))
2012. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na úgy tűnik én is ilyen vagyok csak fiúként, nagyon szeretnék már ölelni, csókolni, puszilgatni egy lányt. *-*


Megőrülök, hogy nem találok erre vágyó lányt! :)

2012. ápr. 3. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
háát szerintem a lányok egy része erre vágyik, vagy legalábbis én ilyen pasit keresek:)
2012. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem lányoknak legalább 50 %-a vágyik egy ilyen pasira ;)
2012. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de sztem az is fontos h h nézel ki és én nem vagyok iylen csaj aki csak a külsőségekkel foglalkozik de sztem ez is lényeges
2012. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem vagy rusnya és jófej vagy akkor sok lány benne lenne szeritnem
2012. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!