Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késik ilyen sokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik ilyen sokat a menstruációm? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Februárban 40. napra jött meg a menstruációm. márciusra rendesen kiszámoltam hogy kb. 17-18.-a körül kéne megint megjönnie.Most már a 44. napnál tartok, vettem terhességi tesztet és negatív lett.A hasam ugyanúgy görcsöl mint mielőtt megjön. Rendszeresen élek nemi életet, megszakítássos módszerrel csináljuk.2 hete voltam nőgyógyásznál fogamzásgátló tablettát felíratni, ki is vizsgált rendesen,de semmi elváltozást nem talált.. Közre játszhat a késésben hogy nagyon fel voltam fázva és hogy nagyon rástresszelek a közeledő vizsgáimra? Kérlek adjatok valami tanácsot. 21/L
2012. ápr. 3. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
eleve nincs beállva.. ilyenkor ne csodalkozz.. mert igy a termékeny-terméketlen napokat se tudod kiszamolni, és igy elég bizonytalan a megszakitásos módszer..
2012. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De elötte pedig szinte napra pontosan megjött...:/
2012. ápr. 3. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
bármi bekavarhat...... :(
2012. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt mi innen nem tudhatjuk........ amig nem jön meg, addig gumizzatok....
2012. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hormonzavar,felfázás,felfázás...ha megvizsgált,akkor a cisztát kizárhatjuk.Ne parázz.De ne is szexelj védekezés nélkül amíg nem kezded el szedni a fog.gátlót.
2012. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt,mig kiderult,cisztam van :) meghozza tobb is :) feliratott a doki fogamzasgatlot,s par honap mulva ujbol meglatogatom ot :)
2012. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. ápr. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!