Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok ha egy pasinak nem olyan tapintásúak a kezei, mint egy babáé?

Figyelt kérdés
Enyémről van szó és hát a munkámból adódóan nem túl sima, hiába kenegetem.

2012. ápr. 3. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
legalább dolgozol, nem úgy, mint bizonyos kisebbség Magyarországon és Szlovákiában.
2012. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Imádom a dolgos kezeket (L), a páromnak kis bütykei vannak a rengeteg bicajos miatt, imádom ^^
2012. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem baj
2012. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meló végén kézmosás után/helyett köpködd meg és dörzsöld be!


Üdv.

2012. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én pasim is így van vele. Engem nem zavar. Szerintem ez férfias. :)
2012. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz már kérdező, a lányok nem egy baba kezét akarják tapizni, mikor megfogják a fiújuk kezét :) pont az jelzi, hogy dolgozol. Ha nem vagy mellé büdös és ápolatlan, akkor ez csak vonzó, mivel férfias.
2012. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha látnád a férjem kezét :).

Autószerelő és bárhogy sikálja,mossa, krémezi, mindig olajos. Engem nem zavar, így ismertem meg, így is szeretem. Sajnos őt zavarja ezért soha nem megyünk sehova, mert elég érdekesen néznek rá mikor a pénztárban fizet pl.

Túl szép, tisztakeze annak van, aki nem dolgozik, vagy orvos, zenész, vagy olyan állásavan ahol nem piszkítja össze.

2012. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, legalább férfias.
2012. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hmm, hát akkor jó :D nem szóltam.


ez mellé még egyébként eres is eléggé...ez se gond?

2012. ápr. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!