Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merem megszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem megszólítani a lányokat, miért érzem ezt cikinek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 16:10
 1/7 Mendus ***** válasza:
ezt csak te tudhatod...am. meg lehet, azért mert még magadat sem tudod elfogadni, nem kell parázni, egyszer járnod kell egy lánnyal...
2009. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2009. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor barátkozz fiúkkal

az biztos könyebben megy, igaz?

2009. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hgy nincs lány ismerősöm, van nem is egy , de velük valahogy nem olyan. Én ezt úgy értem hogy tetszik a lány és nem ismerem stb akkor nem merem őket megszólítani.
2009. jún. 16. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
A te őseid a hunok. Bátran néztek szembe akármilyen ellenséggel. Véres, dicsőséges csatákat vívtak. És te egy LÁNYTÓL félsz? Gondolj erre mikor legközelebb eszedbe jut ez az érzés, hogy nem mered megtenni.
2009. okt. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hé ne parázz engem minden nap próbál valaki randira hívni és még senkinek sem szóltam be akár tetszett akár nem...nagyobb bajod meg nem is lehet abból ha megszóltasz egy lányt.Ha durván lekoptat, akkor meg örülj neki hogy nemjártál egy akkora parasztal!
2010. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány...
2010. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!