Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy valaki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy valaki annyira rosszfiú legyen külsőre, hogy csak szexuálisan vonzza a lányokat, de komolyat ne akarjanak tőle?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Létezhet, igen. :)
2011. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát ha nekem megfelelne a lénye is, az élete, az izlése8hbbiilag is) akkor simán akarnék többet is. de csak ha rosszfiunak néz ki és valojában nem az....
2011. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igen :)
2011. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hobbiilag... bocs
2011. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jaja, volt egy ilyen "rosszfiú" haverom. Annyira szexi volt, hogy a látványától orgazmusod volt, de pasinak sose akartam volna. :D

Viszont volt egy-két jó esténk! :D És a gyakorlatban a srác a szájhősködés ellenére elég kis mulya volt. XD De ANNNNYIRA szexiiiii! Mai napig hiányzik. De csak a külseje. :D

20L

2011. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát ez nem valami jó hír számomra. Gyakran beszélgetek lányokkal, tőlük kaptam ilyesmi jellemzést rólam.


Nagyon rosszfiúnak nézek ki, amikor kiborostásodom, sokszor Jason Stathamhez hasonlítanak. Néha meg teljesen kopasz vagyok, bőrkabát, stb. De egyébként teljsen normális vagyok, én legalábbis a világ reakcióiból úgy gondolom.


De egyszerűen randira alig akarnak eljönni. Tehát a lehetőséget sem kapom meg. Flört meg minden megy ahogy kell, aztán valakinél tudatosan megállok ennél az alkalmi szintnél (ez a gyakoribb), de néha természetesen találkozom lányokkal, akikkel el tudnám képzelni hosszú távon is. És mikor randira hívom őket, a nagy többség elutasít. Nem durván, szerencsére megalázóan még sose tették, teljesen korrektül, de a lényeg, hogy el sem jönnek. Egyszerűen nem értem.


Gyakran azt mondják, hogy a rosszfiús külső, meg a személyiségem miatt nem vagyok bizalomkeltő. Na nem mintha pszichopata lennék, teljesen nyitott, poénkodó, vidám ember vagyok........de ez a helyzet egyre inkább elszomorít belül. Persze a külvilág felé próbálom a rendíthetetlen férfi szerepét mutatni.

2011. nov. 1. 21:46
 7/15 anonim ***** válasza:
hát mivel nem ismerlek ezért nehéz véleményt mondani....az hogy jokedvü meg poénkodo vagy még nem jelenti azt hogy el lehet viselni.biztos van valami a személyiségedben ami nem nyerö.ha van kedved irj egy privit és mesélj magadrol.ne érts félre nem nyomulok,csak marha kiváncsivá tettél hogy mitöl lehetsz annyira ilyesztö és megprobálnék rájönni..
2011. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a rossz tulajdonságaimmal is, teljes mértékben, viszont ezek a lányok, akiket elhívok, még nem tudnak róla. Egyszerűen azért, mert nem ismernek olyan régóta, és próbálom elrejteni. Vagyis nem elrejteni, de nyilván nem a rossz tulajdonságaim bemutatásával kezdem.
2011. nov. 1. 21:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki "rosszfiúsan" néz ki akkor legyen is az! Bár a rosszfiú nem pont jó szó szerintem... De ha valaki vagánynak, tökösnek néz ki akkor legyen is az, mert ha közben mulya az eléggé kiábrándító, tehát ez esetben mondjuk létezhet az, hogy csak a testét akarnám... Egyébként ha bejön a "rosszfiús" külső és mellette még valóban tökös gyerek, akkor kell a kapcsolat is...
2011. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha valaki "rosszfiúsan" néz ki akkor legyen is az! Bár a rosszfiú nem pont jó szó szerintem... De ha valaki vagánynak, tökösnek néz ki akkor legyen is az, mert ha közben mulya az eléggé kiábrándító, tehát ez esetben mondjuk létezhet az, hogy csak a testét akarnám... Egyébként ha bejön a "rosszfiús" külső és mellette még valóban tökös gyerek, akkor kell a kapcsolat is...


Persze világos, nem kezdek bele hosszú önleíró fogalmazásba, mert felesleges, de abban biztos vagyok, hogy nem a mulyaság, és a töketlenség a gond. Ennek már párszor bebizonyítottam az ellenkezőjét.


Csak a kérdésre érdekel a válasz, hogy előfordulhat-e, s ha igen, mi lehet az oka. Mert olyan van, hogy egy fiú megdugna egy lányt, de nem kéne barátnőnek, de azok ilyenek:


[link]


[link]


[link]

2011. nov. 1. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!