Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek a pici vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek a pici vagy a magasabb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem fikázásképpen,tudom,hogy aranyosak akarnak lenni a férfiak,de eddig mindenki le picizett,pl mikor megmasszíroz a párom,mindig azt mondja,hogy "nem merem erősen,mer félek,hogy összetörlek"..szóval néha elég irritáló.Nem elég,hogy 163 centi vagyok,de még vékony is.Néha irigylem a magas lányokat..Érdekelne a véleményetek a kérdésemmel kapcsolatban!
2012. ápr. 4. 04:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a magas és az alacsony lányok is. Volt már, hogy kifejezetten magas lány tetszett meg, volt olyan is, hogy átlagos, és volt olyan is, hogy alacsony. Szóval a magasság ilyen szempontból nem lényeges tényező nálam.


Viszont olyan szempontból lényeges, hogy szeretem kihangsúlyozni a dolgot. Volt például 180 cm-es lány ismerősöm, és többször szóba hoztam, hogy majdnem olyan magas, mint én, sőt egyszer direkt össze is méredzkedtem vele. És volt 150 cm-es lány ismerősöm is, őt én is sokszor lepiciztem, meg viccelődtem vele az alacsonyságán. Mondjuk őt nem zavarta a dolog, előfordult, hogy magát is pici lánynak nevezte. :)


26/F

2012. ápr. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

156 centi vagyok, sose volt még bajom belőle. Sőt, kifejezetten szeretek pici lenni, ha jól kezeled a dolgot, elég jó szexepil.

Az, hogy párod nem mer erősen masszírozni, az inkább a vékonyságoddal áll kapcsolatban. De a megoldás egyszerű: kérd meg, hogy masszírozzon erősebben, és ha fájna, te majd szólsz. Nem nagy dolog, meg lehet beszélni.


Tapasztalataim szerint, a pasik nagy részének nincs gondja az alacsony lányokkal, néhányuk kifejezetten szereti, ha a barátnőjük teljesen el tud bújni a karjaik közt.

2012. ápr. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
163 centivel nem vagy kicsi! nekem volt 155-os baratnom is es en 186 vagyok! talan gyenge is vagy egyben. akkor mar ertheto miert mondta azt. en imadom a kisebb lanyokat de a magas lanyokkal sincs gondon. azert ne legyen magasabb nallam mert az szokatlan es kirivo!
2012. ápr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
nekem az alacsonyabb csajok jobban bejonnek mint a magasak :)
2012. ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
az én ideálom 180centi
2012. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
hát egyértelmű hogy a pici lányok :) még az ágyban is jobbak :$, meg én se vagyok vmi nagy darab (175 cm) de szeretem egy lány mellett nagyban érezni magam, így maradnak a pici lányok:)
2012. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A picik, mert én is az vagyok. Viszont sajnos nektek is ugyanúgy a magas férfiak kellenek.
2012. ápr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
az alacsony vékony csajok..:)))))) :P
2012. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

192 centi magas vagyok és 90 kg, tehát se nem kicsi se nem vékony. a 163 centi az pont ideális lenne hozzám. az alacsony lányok olyan aranyosak és vicces is, hogy elvesznek a karjaimban (mert olyan kis picik):D

persze a 180 körüli lányok is lehetnek gyönyörűek, de a magas lányok közül a gazella alkatúak tetszenek akik kecsesek.

2012. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a fiuk/férfiak nagy része a pici, vékony lányokat szereti, mert az olyan megvédeni való és lehet dominálni mellette. :) Meg hozzá tartozik, hogy egyre több az alacsonyabb pasi is. Én 173 vagyok, de ha buliba magassarkút veszek föl szinte alig lehet olyat találni aki magasabb nálam...ha nem veszek fel magassarkút még akkor is nehéz olyat találni aki nem egy magas velem, nyilván van, de sokkal több az alacsony pasi.
2012. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!