Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti minden lányt megnézte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti minden lányt megnéztek (nem végigmértek, csak, ha elmentek mellette, akkor végig nézitek), vagy csak azokat, akik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Azokat akik tetszenek.Legalább is én :D
2012. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van olyan, aki mindenkit megnéz
2012. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez igazán változó, attól függ. Van, hogy annyira elbambulok zenehallgatás közben, hogy azt sem veszem észre, hogy elmegy mellettem valaki, de van, hogy azokat is megnézem akik nem tetszenek annyira, persze rajtuk csak 1x viszem végiga tekintetem, nem olyan alaposan. Remélem érthetően fogalmaztam. :D


18/f

2012. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nézem meg, honnan tudom eldönteni hogy tetszik-e?:D Általában mindet megnézem, amelyiket észreveszem. Amelyik tetszik azt többször is :D
2012. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondolok, hogy nem csak ránézel, hanem hosszan nézed.
2012. ápr. 5. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
en nem nezek SENKIT sem hosszaszan. tobb a buszkesegem annal...
2012. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akik tetszenek azokat nem megnézem, hanem bámulom :P

f18

2012. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy jön. Nem mindig tudatos, hogy kit, és meddig nézek.
2012. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én max szemezni szoktam, de félénk vagyok, hogy pofátalanul megbámuljam a lányokat.
2012. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!