Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek a szupervékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek a szupervékony, modellalkatú lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Egy kicsit el vagyok keseredve, mert az utóbbi időben felszedtem jópár kilót. Állítólag nem vagyok vészesen dagi (164 cm/64 kg), bár én annak érzem. Persze, teszek érte, hogy lemenjen, de úgy érzem, emiatt nem kellek senkinek.
2012. ápr. 1. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Senki nem nézi a súlyod meg a magasságod. Azt nézzük, hogy szép vagy-e nekünk vagy sem. Ennyi.

Küldj képet.

2012. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68 fölé ne menj. Ideális normális és kicsit túlsúly között van.
2012. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha teszel érte az már jó pont, nem is kéns olyan sokat leadnod és csinos alakod lenne.
2012. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

áááááááááááááááááááááááááááááá(közben erősen csapkodom a homlokom)

mindenki találhat párt csak akarni kell valakinek tetszik majd az alakod így is

2012. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs 68 fölé menni....
2012. ápr. 1. 22:27
 6/14 anonim ***** válasza:
nem fontos h szupervékony legyen de legyen karcsúbb, feszes bőr...szóval igen , most örülsz?
2012. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha 10 kilót fogynál, még akkor sem lennél szupervékony, csak normál súlyú. úgyhogy nyugodtan leadhatsz pár kilót, főleg ha zavar. Ha nem zavar, akkor ne fogyj, vannak akik az önbizalommal teli, duci lányokat kedvelik!
2012. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
nekem nem tetszenek a modell, zörgős csontú lányok
2012. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Úgy látom népbetegség lett ez az állandó fogyókúra kérdés. Én nem hiszem el,hogy az átlagos testalkatú lányok állandóan anorexiás modellekhez akarnak hasonlítani. Most őszintén jobb egy olyan lány akin van mit fogni , mint egy olyan aki bökdösi az oldalam a bordájával mikor hozzábújok.
2012. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 167 centi vagyok, ehhez 60 kiló, messze vagyok a modellalkattól, de a pasik sokat dicsérik az alakomat, úgyhogy ezt cáfolnám. Hozzátenném, nekem sincs senkim, de nem emiatt...


23L

2012. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!