Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ha tetszik nektek a lány, mosolyogtok?

Figyelt kérdés
Mert amikor meglát, mindig mosolyog, meg amikor beszélünk, folyamatosan. De olyan nagyon zavarba ejtően, mint aki szinte tudja, h tetszik nekem (pedig nem mutattam semmivel, tényleg). Szóval kicsit furcsa, mással nem viselkedik így. Egy társaságban vagyunk, amikor persze állandóan rajtam van a szeme, de ha meg tetszenék neki, lépne valamit, nem?

2012. ápr. 5. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
fas* tudja. lehet fél, hogy visszautasítod és nem viselné el.
2012. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te zseni!

Ha tetszel neki, és ezért mosolyog, akkor vissza kellene mosolyogni minimum. Ha semmivel nem mutatod, hogy tetszik, akkor SOHA nem fog kezdeményezni, mert azt hiszi, hogy nem tetszik. Részéről ő kimutatta, hogy tetszel neki, most rajtad a sor.

2012. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

zseni vagyok kajak. :D


amúgy meg de igen, mosolygok rá. mint mindenkire, szóval nem jutottam közelebb a célhoz. :P

2012. ápr. 5. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg csinálj mást is!


Mit tudom én, villants bugyit, cicit! :D

2012. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad "pedig nem mutattam semmivel, tényleg", innen gondoltam, hogy nem mutattad ki semmivel. És ha nem mutatod ki semmivel, akkor nem fog lépni. Szóval hajrá, találj ki valamit.
2012. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

úgy értem, nem bántam vele másként, mint a többiekkel. mert miért bántam volna, először tudnom kéne,h tényleg tetszem-e neki, mert nem akarok a "lány, aki odavan értem" - lenni. tetszik érteni?

"villants bugyit, cicit!"-hát ez nagyon építő, köszönöm, lehet hatásos lenne. :D

2012. ápr. 5. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, akkor bénázzatok, amíg valamelyikőtökre más izomból rá nem hajt. Nekem mindegy.

Ha tetszik a srác, akkor szerintem érdemes lépni, sosem lehet tudni.


De ez a te döntésed.

2012. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fenébe, de ez nem ilyen egyszerű. mivel naponta találkozunk, utána kissé kínos lenne a dolog, nemde?
2012. ápr. 9. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!