Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nagyon fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nagyon fontos számotokra az, hogy egy csajnak, aki tetszik/esetleg a barátnőtöknek nagyon sok ruhája, cipője legyen? Van inkább azon van a hangsúly, hogy nézzen ki mindig jól?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva én már annak is bőven örülnék ha lenne 1 barátnőm. ez az én véleményem.

19f

2011. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz csatlakozom.

Amikor volt kapcsolatom, sokmindent megvettem volna neki szívesen, nem volt rá nagy igénye. Nem lett volna nekem ez fontos, az lett volna fontos, hogy jól érezze magát. Ha ehhez sok ruha kell, vagy ékszer, vagy siklóernyőzés, akkor megveszem, kifizetem - ha tudom.

2011. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a ruha teszi az embert, nem a ruhába fogok beleszeretni, szóval ha valaki tetszik akkor nem azt fogom nézni hogy hány db ruhája meg cipője van. Szóval nekem egyáltalán nem fontos!!
2011. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy 20/F
2011. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok ruhája van és hozzám költözik, akkor nem tudjuk majd hová tenni a gönceit. De tudjon öltözködni.
2011. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hidegen hagy. sőt, inkább taszít a mániákus ruházkodás. más miatt szeretem, nem a göncei miatt.
2011. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudjon öltözködni. Ehhez azért sem sok, sem drága ruhákra nincs feltétlenül szükség.


23F

2011. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az első véleményét támogatom.Ha lenne akkor sem érdekelne hogy hány ruhálya van az a fontos hogy ne legyen igénytelen és ku*rva.


20/f

2011. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*ruhája
2011. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!