Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi az önbizalmam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsi az önbizalmam, pedig voltam egy casting-on, be is válogattak, ma lesz az első próba, de nagyon izgulok. Még ez se elég, azon filózok, hogy mi van, ha csak úgy véletlenül választottak be?

Figyelt kérdés
Folyton többet, és többet akarok magamtól. Mindig olyasmikhez kötöm a boldogságomat, hogy "majd ha hastáncfellépésem lesz", "majd ha promóciós lány leszek", "majd ha lesz portfólióm", "majd ha beválogatnak a modellek közé", ebből csak az nem jött össze eddig, vagyis nem mertem próbálkozni, hogy promóciós lány legyek, habár oda is hívtak egyszer, írtak üzenetet facebook-on. Most azon filózok, hogy mivel kevesen voltak az előző gárdából, kellettek új arcok, emberek, mi van, ha csak a hiány miatt vettek be? Na, de ha olyan csúnya lennék, nem vettek volna fel, nem? Más agenciókhoz sajnos, nem tudok csatlakozni, mert rengeteget kell fizetni, míg itt minden ingyen van, vannak támogatók, és az a terv, hogy mi is kapunk valamennyi pénzt.
2012. ápr. 5. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kevés önbizalommal nem jutsz előrébb.Ezt rendezd magadban,senki nem tud segíteni,csak saját magad.
2012. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te nem az a lány vagy, aki azon hisztizett, hogy a pasijától rákérdezett, hogy az a másik lány szép e és az meg őszintén megmondta, hogy igen, és te ezen beduzzogtál?

Vagy valami hasonló sztori.


A témához:

Az önbizalmat saját magadban kell megtalálni, amíg az nincs meg, akárki akármit mondhat, ha te nem hiszed el saját magadról akkor tök mindegy. De amúgy ennyire nincsenek belső értékeid, hogy csak és kizárólag akkor érzed jól magad ha KÜLSŐLEG elismernek?


28/n

2012. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem ilyeneket a pasimtól :D úgyh, nem, nem én vagyok.. belinkeled a kérdést, esetleg?
2012. ápr. 5. 14:49
 4/14 A kérdező kommentje:
vannak belső értékeim, de miután egyre több olyan emberrel találkozok, akiknek még az se tartozik az alapjaikhoz, h ki írta a Szabadság, szerelem c. verset....... ezek után......... érted....... :(
2012. ápr. 5. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy már rég volt, de megpróbálom megkeresni. :)
2012. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ok :)
2012. ápr. 5. 14:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Na megvan, mivel régen volt, összefolyt két sztori a fejemben, de erre gondoltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2012. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de, az enyém a kérdés.. de ez az exemre vonatkozik, ő mondta h azok jobbak. szerencsére, a mostani nagyon is szépnek és jónak talál :)
2012. ápr. 5. 15:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Részlet kérdés, rákérdeztél, aztán behisztiztél, amikor az exed csak őszinte volt... És még mindig ezeken a kérdéseken lovagolsz, hónapok múlva is.

Bocsi, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy úgy érzed, csak akkor lehetsz szép az egész világ meg mindenki elismeri, hogy te vagy a legszebb lány. Amíg ezeken az egyszerű dolgokon nem tudsz túllépni, hogy igenis vannak nálad szebbek, addig mindig is egy nullának fogod magad érezni, legalábbis én így látom a dolgot.

2012. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szia, akkor leirom h az exemmel h volt ez a dolog. namármost, igenis elvárom, h a páromnak én legyek a legjobb, abból az egyszerű okból kifolyólag, h ha nem igy van, akkor miért van velem? másrészt pedig, mert nekem is ő a legjobb. ha nem is lenne, nem lennék vele, és kész.. és nem kérdeztem rá, hanem az volt, h vettem neki a félévesre egy szívmedált, egyik felét ő hordta a másikat én. erre egyszer megkérdeztem tőle, h mit jelent ez neki(gondolva, remélve itt azt, h majd azt mondja h ez jelenti a szerelmünket, rám emlékezteti, és ennek változatai.....)ehelyett, tudod mit mondott? azt h ez arra való neki, h lekoptassa a többi lányt. nagyon el volt mindig is szállva magától, pedig közel se hajtottak rá annyian, mint ahogy ő azt elgondolta.. erre néztem h mivan? és mondta h hát a többiek is azért hajtanak rá, amiért én is vele vagyok, sőt, h igaz h a promóciós csajoknak szebb a hajuk, jobb az alakjuk, de ő engem szeret. tehát nem h csak a második, hanem a ki tudja, hanyadik vagyok. szerinted ez nem parasztság? én is a fejéhez vághattam volna, h "igaz h te csak 2 percig birod az ágyban, de én mégis veled vagyok", ennek ellenére, SOHA, SEMMILYEN FORMÁBAN nem vágtam ezt a fejéhez.
2012. ápr. 5. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!