Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nah most mitt csináljak? Vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah most mitt csináljak? Vége vagy még próba hátja lessz jobb is?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a páromal és nagyon szeretem de az annya utál pedig semmit semm csináltam.Ezért tegnap meg néztem a régi facebook-ját és tudtam hogy meg csalt de azt nem hogy ennyi ember-ell és volt kb 3. hónapja hogy meg csináltad okés ( 2 röll tudtam és az is disco ba és csak csók volt )ezt meg beszéltük de most annyira össze jött minden hogy folyton azon gondolkom hogy most mi legyen,és azon gondolkodom hogy szakitsak velle de szeretem. nem tudom mi tévö legyek. A szülle i ki használtak mert még segiteni kelletnekik jó voltam de most már egy sz*r ember vagyok és nem akkarom de rajta vezetem le ezt. A lényeg ami a lényeg hogy ki derült hogy sokkalta több emberell csalt meg mindt tudtam és ez bosszant. nem tudom mi tévö legyek mert szeretem meg zavar is de azota nem volt semmi ennen biztos vagyok 100%-ig mert velle voltam szinte mindig egyéb okok miat.

ti mitt tennétek az én helyem ben?

bocsi hogy ilyen össze vissza irtam le de igy jutótak az esszembe a dolgok.


2012. febr. 26. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lessz neked nélküle ,ha már a 7 honap alatt ennyi emberrel megcsalt akkor mit vársz?Ezt fogja csinálni mindig ,és jol tudja ,hogy te megfogsz bocsájtani.És ráadásul a szülei se szeretnek ,akkor meg végképp hagyd ott a fenébe.Amúgy hány éves vagy?
2012. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23 vagyok. és köszi hogy irtál
2012. febr. 26. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl magbocsájtó vagy és ezt kihasználja,Ne tedd tönkre az életedet egy ilyen ember melett.
2012. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az lehett sött biztos is de szerintem én ezt elöbb vissza adom és csak utána mondok véget ennek a kapcsolatnak vagy nem tudom.
2012. febr. 26. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mondanod se,csak szimplán többet ne adj magadról neki életjelet.Ne keresd őt,és ne válaszolj,ha ő keres.Találkozni meg pláne ne találkozz vele.
2012. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!