Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátként kezel vagy reményked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként kezel vagy reménykedhetek többen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akit közel 4 hete ismerek. Személyesen még nem találkoztunk, de neten már az első perctől kezdve minden rendben volt, kb már a kérdésre tudtam a választ, mert annyira hasonlóan gondolkozunk. Ám az utóbbi időben elég fura. Tudom, hogy a magánélete eddig nem alakult a legjobban ezért nagyon óvatos vagyok ilyen téren. Már első hét után felvetette, hogy április elején találkozzunk, mert akkor lesz szabadideje, pénze, már jó idő lesz, eléggé megismertük egymást. Nos, ez az időpont közeledik, mondhatni már itt is van. De volt egy hét, amikor nem beszéltünk. Azt mondta túlórázott..de telefonon felhívhatott volna nem? De most megint felbukkant, én már kezdtem elfelejteni gondoltam biztos szórakozott vagy valami..pár napig semmi, aztán ha elkapjuk egymást online 3-4-5 órákat beszélünk megállás nélkül.

Szerintetek ez miért van, hogy pár napig el vagyok felejtve utána meg ilyen jól elvagyunk?


2012. ápr. 5. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert ha nincs más, akkor veled beszélget. Hidd el, ez a "jó idő lesz, és akkor lesz pénzem és akkor érek rá" csak hárítás.. Ha akart volna veled találkozni, már megoldotta volna.

Hagyd a fenébe, mielőtt teljesen belezúgsz és keress inkább egy közelebbit (lehetőleg, aki ugyanott lakik, ahol te!)

2012. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából még nincs köztetek semmi,nem kötelező hogy telefonáljon.Találkozz vele,aztán meglátod hogy hogyan alakul.
2012. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából már lett volna alkalom a találkozóra az egy hetes kimaradás után. 3* rákérdezett, hogy találkozunk-e és én azt mondtam nem.. Nekem csak az a fura, hogy amikor melózott még fel se hívott semmi...csütörtökön írt egy rövid sms-t, hogy ne haragudjak már. Ha esetlegesen kamuzna, szerintem nem szánna rám egyébként ennyi időt..mert tényleg, ha beszélünk az nem két perc..
2012. ápr. 5. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
ha te utasítottad vissza a találkozást, akkor mi a kérdés??
2012. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!