Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szivesen barátkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szivesen barátkoztok lányokkal? Vagy van aki nem tudna elképzelni lányt barátként? Miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én csak barátkozni tudok lányokkal :D.. mármint ha van egy lány aki tetszik, megismerem és 1-2 hónap után már totál baráti a viszony... és szóba sem jöhet hogy "járjunk" vagy ilyesmi...

de amúgy szívesen barátkozok lányokkal :)

2012. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ja, 17 éves vagyok F
2012. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 étoile et lune ***** válasza:
Én nem tudok lányt elképzelni barátnak, pedig nekem is puncim van. Ez vajon miért van?
2012. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nézd aki jó barát és ellenkező nemü azt miért ne dugnám?
2012. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg szerintem ha egy nőnek azt mondják, hogy nem tudok ránézni mint nő az nagyon sértő és fordítva is. A barátság arról szól, hogy elfogadjuk egymást.
2012. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát én 20 éves fiu vagyok,nekem ha lány "barátom" volt akkor annak célja volt.Nincs szükség lány barátra,van akikkel szívesen összeülsz egy iszogatásra vagy stb,de igazi barát szerintem nincs mert ott az egyik fél többet akar.Ja :D és ezt már csak a magam röpke 3-4 példájáról tudom.És volt is már jó néhány barátnőm.
2012. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 étoile et lune ***** válasza:
Hááát... Én általánosban fiútársaságban voltam, és nagyon bírtam őket, és ők is engem. De lévén, hogy volt barátom, egyik se akart többet, szóval... Ilyen módon megmaradhat baráti szinten a kapcsolat egy fiú és egy lány között. Ha a lány nem hűséges, a haver-fiú pedig nem tiszteli a csaj barátját, akkor már más a tészta.
2012. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 étoile et lune ***** válasza:
Általánosban helyett középsuli**** Hehe, majdnem ugyanaz.
2012. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, válogassuk már szét a haver, és a barát fogalmát :)

Egész életemben az összes barátomat meg tudom számolni az egyik kezemen, a haverokhoz kéne egy hét mire összeszedem öket.


A barátság nem müködik, tul vékony a határvonal a barátság és a szerelem között, tapasztaltam, havercsajok a legtöbb ember életében vannak.


35/F

2012. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 étoile et lune ***** válasza:
Igazad van, csak haverjaim voltak ők is...
2012. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!