Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelmetes vagyok?

Figyelt kérdés

Egyre többen mondják, hogy félnek tőlem a pasik. Igazából nem értem miért.

Egyetemista vagyok, mester szakon, mondhatjuk azt is hogy évfolyam első. Ha olyanról beszélünk, ami szakterületem pl kvantummechanika, vagy ilyesmi, akkor néha rám kell szólni, mert gyorsan beszélek. Ezen kívül általában véve normális és átlagos vagyok.

23/L


2012. ápr. 5. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy az vagy,csak hasonló érdeklődésű férfi kellene neked! :)


20/F

2012. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
nem félelmetes, inkább nagyképű
2012. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16:21 ! Miben lenne nagyképű? menny már -.-"
2012. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A nagyképűséget nem teljesen értem miből szűrted le, de sajnos elképzelhető.

2012. ápr. 5. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maximalista vagy, akaratos, öntudatos. Na erre szokták mondani, hogy hülye karrierista p1csa xD, de ha mellé még okos is vagy, az rémisztő egy csomó fickónak. Ha nem vagy nagyképű, és nem akarod mindenáron hordani a gatyát helyettem is, számomra ezek alapján lehetnél főnyeremény is.
2012. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én félnék tőled! Beszippantana a fekete lyukad, aztán megnézhetném magam.
2012. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Maximalistának maximalista vagyok, de leginkább csak a szakmámban, minden más általában normális ütemben folyik, általában.

Az, hogy akaratos vagyok, az egy kicsit túlzás, képes vagyok egyedül leszervezni egy szakhetet, de szeretem ha nem nekem kell dönteni, illetve nem szeretek másokat irányítani, kivéve ha az a feladat... de egy párkapcsolatban pl biztos nem az.

2012. ápr. 5. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem máris bejössz! 20/f
2012. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!